Zespoły muzyczne na wesele

Zapowiedzi, relacje, komentarze...

Zespoły muzyczne na wesele

Postautor: 1misia » 17 stycznia 2013, 00:06

Witam, czy znacie jakieś dobre zespoły muzyczne grające "na żywo" (niekoniecznie w najbliższej okolicy) na weselach? Może jakieś namiary na nie lub linki do stron internetowych...Czy ktoś słyszał o zespole ASPIRA...jak grają i czy warto angażować ich na wesele...?
Pozdrawiam
1misia
Świeżak

Re: Zespoły muzyczne na wesele

Postautor: olala » 20 stycznia 2013, 00:16

o Aspira nie słyszałam, ale parę razy bawiłam się na weselach przy zespole Magic (gdzieś spod Kępna). Grali bardzo fajnie,muzyka była zróżnicowana. Młodzież była adowolona a i babcie nieźle się ubawiły :lol: Słyszałam że u nich zajmują ludzie terminy nawet na dwa lata do przodu.
olala
Rozkręcony

Postautor: elkaa » 04 czerwca 2013, 10:56

nie lepiej mieć dj? ja czasmai mam załamkę jak słysze te zespoły weselne...
elkaa
Początkujący

Postautor: ziutaiziutek » 05 czerwca 2013, 21:46

BARDZO polecam sprawdzonego dja: http://djmc.weselicho.net/
Facet jest świetny. Byłam na kilku imprezach z nim jako prowadzącym i każda była udana i świetna
ziutaiziutek
Rozkręcam się

Postautor: straz22 » 06 czerwca 2013, 21:38

ja polecam zespół Chwalisz Band z Sycowa :)
straz22
Początkujący

Postautor: gramnabongo » 01 lipca 2019, 17:12

Macie jeszcze jakies propozycje badz wskazowki jak szukac takiego zespolu?
gramnabongo
Początkujący

Postautor: Malgosia » 01 lipca 2019, 20:14

Najlepsza poradą jest szukanie do skutku. Na dobra sprawę to rynek właśsciwie pęka w szwach od rozmaitych ofert. Od jakiegoś czasu krąży taka opinia, że ilość wesel spadła. Nic bardziej mylnego gdyż dzieje sie wprost przeciwnie. Wystarczy spojrzeć na swoich znajomych, w mojej okolicy wiele osób wróciło z zagranicy w celu wybudowania własnego mieszkania. Po zarobieniu pewnych pieniędzy człowiek chce się skupić na życiu prywatnym którego jest tak spragniony po tak długim czasie wyrzeczeń. Prowadzenie biznesu to nie taki łatwy kawałek chleba jak większość ludzi sądzi. Wracając do tematu zespołów weselnych to trzeba w pierszej kolejności zadać sobie pytanie czego tak właściwie oczekujemy. Czy ma to być zespół jednoosobowy śpiewający z podkładu czy może wieloosobowy grający na instrumentach. Moim zdaniem jak się bawić to na całego i wybrać bramkę numer dwa :) Odnośnie poszukiwania ofert to cały spis można znaleźć na serwisach typu - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzy ... ,52/kepno/ gdzie firmy prezentują to co mają do zaoferowania. Można też przeczytać cenne opinie innych klientów, bazując na nich też będzie łatwiej się zdecydować.
Malgosia
Początkujący

Wróć do Imprezy, sport, kultura i rozrywka