Zatrzymano sprawcę dwóch włamań do samochodów

Zatrzymano sprawcę dwóch włamań do samochodów

Postautor: Policja - Syców » 04 lutego 2014, 11:01

Policjanci KP w Sycowie ustalili i zatrzymali 29- letniego mężczyznę, który włamał się do dwóch samochodów, po czy ukradł znajdujące się w nich rzeczy wartości ok. 3000 zł.

Policjanci KP w Sycowie ustalili i zatrzymali 29- letniego mężczyznę, mieszkańca Sycowa, który w dniu 6.12.2013 r. włamał się do samochodu osobowego marki Ford skąd dokonał kradzieży aparatów cyfrowych, nawigacji oraz kamery wartości ok. 1500 zł. Kolejnego włamania dokonał w nocy z 20 na 21.01.2014 r. do samochodu osobowego marki W-V skąd dokonał kradzieży telefonu komórkowego oraz złotej obrączki wartości ok. 1300 zł. Skradzione przedmioty przechowywał w swoim domu. W wyniku prowadzonych przez policjantów KP w Sycowie czynności przedmioty te w całości odzyskano i oddano właścicielom. Sprawca przyznał się do dokonania włamań i kradzieży. Mężczyzna uprzednio był karany za podobne przestępstwa. Za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem Rejonowym w Oleśnicy; grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Powiatową Policji w Oleśnicy http://www.olesnica.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komisariat Policji w Sycowie
Policja - Syców
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:54

Wróć do Syców i okolice

cron