Zajęcia muzyczne

Zajęcia muzyczne

Postautor: StowarzyszenieNutka » 19 września 2014, 19:06

Cześć!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć muzycznych, które są realizowane w coraz większej części gminy. Wiele przydatnych informacji znajdziecie tutaj http://stowarzyszenienutka.pl/
Jest tam również podany numer kontaktowy i e-mail. Pytać możecie też dyrektorów szkół podstawowych. Możecie nas też polubić na fejsie :D https://www.facebook.com/stowarzyszenie.nutka
W najbliższą niedzielę, ok. 16.30 będzie można nas spotkać i posłuchać w Ustroniu na VI Festiwalu Produktu Lokalnego, wtedy też można porozmawiać.

Zajęcia mają na celu zbudować w dziecku wiarę w jego możliwości, pokazać, że zapis nutowy jest łatwy a nauka gry na instrumencie przyjemnością - dziecko ma czerpać radość z obecności na zajęciach i wracać na nie z przyjemnością. Kierujemy się także zasadą, że prowadzący zajęcia jest przede wszystkim przyjacielem ucznia a dopiero potem nauczycielem.
Nasze zajęcia to nie tylko nauka. To przede wszystkim przyjemność dla ucznia, który dzięki nim odkrywa swoje talenty i poznaje siebie. Rozwój emocjonalny dzieci mających regularny kontakt z muzyką jest bardziej harmonijny, dzieci stają się wrażliwsze na otaczający je świat, często są dojrzalsze od swoich rówieśników. Nawet jeśli później uznają, że muzyka nie jest ich przeznaczeniem, i tak wyniosą wiele korzyści z obcowania z nią. Będą mieć poczucie własnej wartości, będą czerpać radość z własnej twórczości i docenią pracę innych, wiedząc ile potrzeba wysiłku aby osiągnąć swój cel. Staną się świadomymi młodymi ludźmi, którzy w przyszłości będą czynnie uczestniczyć w życiu miasta, wsi, regionu, a może i kraju. Gwarantujemy miłą atmosferę i przyjacielskie podejście nauczyciela.

Proponujemy naukę na następujących instrumentach:

a) instrumenty klawiszowe: pianino, keyboard;
b) instrumenty dęte: kornet, trąbka, baryton, tenor, eufonium, tuba oraz puzon;
c) instrumenty perkusyjne: zestaw perkusyjny.

"Nasze" dzieci bardzo sobie chwalą zajęcia :)

Zapraszamy!
StowarzyszenieNutka
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 stycznia 2014, 14:11

Wróć do Gmina Baranów

cron