X Bal Karnawałowy

X Bal Karnawałowy

Postautor: GOK w Perzowie » 13 lutego 2013, 11:05

Dziesiąta edycja Karnawałowego Balu Dobroczynnego odbyła się w sobotę, 9 lutego. Imprezę, jak co roku organizowało Towarzystwo Rozwoju Gminy Perzów. W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie bawiło się blisko sto osób.

Tegoroczny bal miał szczególny wymiar. W tym roku, bowiem, przypada dziesiąta rocznica powstania Towarzystwa Rozwoju Gminy Perzów – stowarzyszenia skupiającego ludzi dobrej woli, którzy wspierają lokalne inicjatywy kulturalne, edukacyjne i samorządowe. Zysk z imprezy przeznaczany jest co roku m.in. na nagrody dla najlepszych uczniów, organizację spektakli dla dzieci oraz spotkań seniorów.

Nie inaczej będzie w tym roku. Punktualnie o 19, prezes stowarzyszenia, Teresa Banaś wraz z Andrzejem Barczykiem – wiceprezesem, powitali wszystkich uczestników balu, życząc im wspaniałej zabawy. O tą nie było trudno, biorąc pod uwagę cały szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów. O oprawę muzyczną zadbał Daniel Tarchała, dj i prezenter radiowy. Uczestnicy imprezy komplementowali bogate menu, nie brakowało również specjalnego stołu z tradycyjnym wiejskim jadłem. Uczestnicy mogli spróbować m.in.: chleba ze smalcem, swojskiego masła, ogórków kiszonych czy wędlin.

Wiele działo się na parkiecie. Ze specjalnym karnawałowym programem wystąpiły dzieci ze Szkoły Tańca „Step” pod opieką Eweliny Burzały. Jednak najlepsze miało dopiero nadejść. Do czerwoności rozgrzał salę pokaz połączony ze wspólną nauką tańców latynoamerykańskich, w wykonaniu pochodzącego z Kuby Walfrido Pedro. Atrakcją był także specjalny tort na dziesięciolecie Towarzystwa Rozwoju Gminy Perzów, którym poczęstowano wszystkich gości. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Organizatorzy w sposób szczególny pragną podziękować sponsorom X Karnawałowego Balu Jubileuszowego, którzy przyczynili się do stworzenia tak wspaniałej imprezy. W tym roku przedsięwzięcie wsparli:
Jarosław Linka - Jarstol
Katarzyna Domagalska - Kwiaciarnia „Stokrotka” - Perzów
Barbara, Krzysztof Zimoch – Lewiatan
Jadwiga Szmitke – Perzów
Ilona i Janusz Krzywieccy firma „Kontrastyl” Słupia pod Bralinem
Grzegorz i Radosław Gugała - Grupa G3
Dariusz Nickel – „DARMAR”
Teresa i Andrzej Banaś
Mirosława Skalska – Gabinet Stomatologiczny
Zdzisław Burzała – Gospodarstwo rolne
Dawid Kula – PPHU GLOBI
Karol Banaś
Maria, Andrzej Barczyk – Kaszarnia Ludwiczyn
SBL Kępno
Wojciech Kaczmarek – Zig-Zak
Bar „U przyjaciół” – Słupia
OSM Międzybórz
Jadwiga Szmitke – Sklep spożywczy
Grzegorz Grela – gospodarstwo rolne
Małgorzata, Tadeusz Balińscy – Piekarnia Perzów
Danuta Froń
Julia, Łukasz Doruch – Gospodarstwo rolne
Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie
Marian Bagiński
Galeria „Madame Henka” - Syców

bal_dobroczynny.jpg
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie poprzez stronę http://www.gok.perzow.pl
GOK w Perzowie
Rozkręcony
 
Posty: 40
Rejestracja: 10 lipca 2012, 09:37

przez internet

Postautor: CurtisGype » 08 lipca 2015, 14:53

Firm oferujacych dlugi - chwilowki istnieje jeszcze wiecej. Roznia sie przede wszelkim limitem dogodnych sum, periodem kredytowania oraz wysokoscia zaplat posilkowych. Az do zawleczenia chwilowki wystarczy tytul wlasnosci argumentu wlasnego i peceta sposrod dostepem do internetu. Poszczegolne co przystaje poczynic, to spelnic rejestracji na paginie internetowej firmy, z ktorej podazy chcemy skorzystac. Od czasu momentu zbadania wniosku, siano na nasze konto dotra w kilkanascie minut. Wychodzac vis-a-vis prognozowaniom osobnikow co chwila wiecej jednostek przedklada takze sposobnosc nadania chwilowki w ciagu posrednictwem telefonu komorkowego.

pozyczka 1400 zl
pozyczka 1300 zl
pozyczki 1500 zl
pozyczka 2000 zl
chwilowka na wiecej niz 1000 zl
CurtisGype
Świeżak
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 czerwca 2015, 11:52
Lokalizacja: Iran


Wróć do Gmina Perzów

cron