Włamanie do zakładu stolarskiego

Włamanie do zakładu stolarskiego

Postautor: Policja - Kępno » 22 kwietnia 2013, 22:29

W nocy 21 kwietnia br. doszło do włamania do jednego z zakładów stolarskich na terenie gminy Łęka Opatowska. Łupem złodziei padły pieniądze znajdujące się w metalowym sejfie.

Włamanie - Łęka Opatowska.jpg


Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że pomiędzy godzinami 1.00 a 4.00 21 kwietnia br., złodzieje weszli na teren jednego z zakładów stolarskich w gminie Łęka Opatowska. Następnie po drabinie dostali się na dach hali produkcyjnej, skąd przeszli dalej do pomieszczenia biurowego. Tam wyważyli okno, a później splądrowali biuro, rozpruli metalowy sejf skąd zrabowali znajdujące się tam pieniądze.

Przez kilka godzin policjanci grupy dochodzeniowo-śledzczej prowadzili oględziny miejsca kradzieży, a także przesłuchiwali osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, które teraz zostaną poddane szczegółowej analizie.

Za pomoc w ujęciu sprawców tej kradzieży została wyznaczona nagroda. Policja gwarantuje pełną anonimowość osobom, które zechcą przekazać istotne informacje w tej sprawie.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu poprzez stronę www.kepno.policja.gov.pl
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
Policja - Kępno
Uzależniam się
 
Posty: 90
Rejestracja: 03 lipca 2012, 07:11

Wróć do Gmina Łęka Opatowska

cron