Strona 1 z 1

Usunięte posty z tematu: Kontrole w Baranowie

Post: 01 grudnia 2012, 19:51
autor: baranowiak2
baranowiak pisze:Ze względu na znaczące naruszenie regulaminu post został usunięty, a na użytkownika nałożono karę dyscyplinarną.
Więcej informacji:
Dyscyplina

Dagmara


Bardzo mi przykro, że musiałam założyć nowy login żeby wyjaśnić pewne sprawy...
Proszę o zdjęcie blokady z mojego konta, chyba najpierw się "moderuje" i ostrzega użytkownika, a potem usuwa posty i blokuje konta.

Użytkownik "baranowiak":

-naruszył prawa autorskie osób trzecich za pomocą forum Kympno.pl poprzez niestosowanie się do postanowień licencji serwisu pl.wikipedia.org
-szyderczo odnosił się do innych użytkowników w tym do moderatora, bezpodstawnie sugerując kłamstwa i wypowiedzi, które nie miały miejsca
-notorycznie pisał niemerytorycznie, powtarzając te same pytania, na które odpowiedzi znajdują się już na forum
-notorycznie nadużywał wielkich liter, znaków graficznych i powiększeń czcionki


Proszę o wskazanie -bo nie rozumiem, co złego jest w pisaniu dużymi literami i powiększoną czcionką -jeśli chodzi o cytat z pl.wikipedia.org to też możesz go osunąć - byłam niedoinformowana w tej kwestii- teraz wiem że cytatów nie można pisać.
Co znaczy szydercze odnoszenie się??? jakie słowa cię tak uraziły?
Mam nadzieję że mój post wróci (choćby "moderowany")...
Co rozumiesz przez słowo niemerytoryczne?
W poniedziałek skontaktuję się i zapytam właściciela forum (już wiem, że jest nim pewna poznańska firma) czy też będzie tego zdania że złamałam regulamin na takim poziomie, że trzeba było zablokować konto i osunąć post bez wcześniejszych ostrzeżeń i moderacji.

Re: Kontrole w Baranowie

Post: 01 grudnia 2012, 19:59
autor: baranowiak2
xxxxx pisze:Spoglądam na te wypowiedzi szczególnie uważnie na te zamieszczane przez baranowiak i czytam o „nabijaniu kabzy” przez radnych, skoro baranowiak postrzega funkcję publiczne przez pryzmat pieniędzy to moja rada - za 2 lata wybory wystartuj zostań radnym i będziesz mógł nabijać kabzę. Nie wiem o co tyle krzyku, to ile radni otrzymają jest ogólnie wiadomo składają oświadczenia majątkowe wszystko jest dostępne na BIP urzędu. Z tego co mi wiadomo nie podnosili swoich diet. Natomiast P.Wójt kilka razy poprzez swoich radnych wnioskowała o podwyższenie swojego wynagrodzenia.


Proszę się nauczyć czytania ze zrozumieniem, a potem udzielać się na forum, jak już pisałam- nie chodzi mi o stawkę (130zł to dla nie których mało, jednak niektórzy na taką kwotę pracują przez 3 dni po 8 godz...)
Chodzi mi tu o ilość posiedzeń szacownej komisji rewizyjnej...
"nabijaniem kabzy" można nazwać celowe działanie prowadzące do korzyści finansowych nie do końca zgodnych z etyką i moralnością społeczną...
Jeśli kiedykolwiek zostałabym Radną/Wójtem/Prezydentem nie będę nabijała swej kabzy....

Re: Usunięte posty z tematu: Kontrole w Baranowie

Post: 02 grudnia 2012, 22:51
autor: dagmara
Przeniosłam te posty z tematu Kontrole w Baranowie. W zasadzie jako twór multikonta powinnam je usunąć ale ostatecznie lądują w śmietniku widocznym dla forumowiczów.

Przy okazji odniosę się do wypowiedzi baranowiaka:

Skoro przy rejestracji klikasz przycisk "Akceptuję" to znaczy, że zgadzasz się z regulaminem i nie powinnaś mieć zastrzeżeń względem kary na którą zasłużyłaś. Jeśli zasady forum Ci się nie podobają to tu nie zaglądaj!
Nie mam zamiaru rozpisywać się o Twoich wszystkich przewinieniach, ale omówię to, które dotyczy oszczerstw względem mojej osoby.

Fragment Twojego postu:
Zapracowana Dagmaro - ZGADŁAM ?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Fragment mojej odpowiedzi:
Jesteś na tym forum gościem a ja gospodarzem więc nie wypada rzucać fałszywych oskarżeń w moim kierunku. Nie jestem użytkownikiem 'Zapracowana'.


Fragment Twojego kolejnego postu:
- Nie jesteś Zapracowaną - szkoda- nawet nie wiesz jak mi przykro z tego powodu... Przepraszam :(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - to jest przerywnik - nie ośmieszacz żeby nie było :D


I jeszcze kolejnego, który usunęłam:
...Tomasz i Dagmara żyją w pewnych przekonaniach i obawiam się, że choćby skały s..ły to nikt i nic nie jest tego w stanie zmienić

Zresztą nie wiem po co się wysilam z pisaniem, bo i tak podobnie jak Zapracowana domyślam się do kogo piszę i jaki to ma sens.

Niestety widzę, że ty tak samo jak Dagmara żyjesz w pewnym przekonaniu...


Ciągle piszesz, że jestem użytkownikiem "Zapracowana", nawet po moim zaprzeczeniu i Twoich szyderczych przeprosinach. Na forum nie napisałam ani jednego postu związanego z polityką w gminie Baranów więc jakby nie było uprawiasz tu propagandę wmawiającą ludziom zachowania, których nie okazują.


Wykorzystując forum naruszyłaś prawa autorskie serwisu wikipedia.org nie stosując się do ich licencji. Usuniecie postu z tej przyczyny było przede wszystkim w Twoim interesie.

Piszesz bardzo niemerytorycznie. Nie chciałam odnosić się do tego zarzutu gdyż wiąże się to z komentowaniem politycznej propagandy czego nie chciałam robić, ale postaram się skupić na suchej merytoryce:

Piszesz we wszystkich postach praktycznie o tym samym. Można by je streścić wypowiedzią: "Komisja Rewizyjna robi dużo posiedzeń tylko po to by jak najwięcej zarobić". W tym celu napisałaś 10 postów w temacie dwoma kontami. Czasami piszesz post zaraz pod innym swoim postem i nadużywasz ikonek, powiększeń czcionki itp. co jest przerostem formy nad treścią. Jeden post edytowałaś aż dziewięć razy po jego opublikowaniu. Ludzie tu zaglądają by poczytać i popisać a jak pozwolimy na Twoją technikę to się zniechęcą i będą konkurować kto napisze posta bardziej rzucającego się w oczy lub częściej zmieniając formę zdań.

Każde szanujące się forum w Polsce nie pozwala na stosowanie takich technik.

Czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że jest to "bicie piany" i puste słowa. Np. raz piszesz:
OBIECUJĘ, ŻE STANĘ PO WASZEJ STRONIE, JEŻELI OKAŻE SIĘ ŻE MACIE PROBLEMY Z OTRZYMANIEM NA CZAS (bez powodu) DOKUMENTÓW OD PANI WÓJT - MACIE MOJE SŁOWO

A później świadoma nie dostarczania dokumentów Radnym przed Wójta nie zmieniasz zdania i tonu ale ironizujesz:
A to taki Radny nieporadny???? Z jedną P. Wójt se rady nie umieją dać :lol: :lol: :lol: :lol:
Daj cynk kiedy robicie następny zjazd to wlecę - może też trochę przyrobię :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dodatkowo mijasz się z prawdą (np. interpretując wystąpienie pokontrolne RIO czy porównując diety do zarobków pracowniczych).

Forum dopuszcza przedstawianie różnych poglądów, ale nie dopuszcza oszczerstw, świadomego wprowadzania w błąd, zaśmiecania dyskusji niemerytorycznymi postami w dużej liczbie i tym bardziej działania na szkodę forum poprzez ataki np. na moderatora. Jakbyś napisała np: "Moim zdaniem Komisja Rewizyjna pracuje nieefektywnie i spotyka się tylko dla diet a nie kontroli" to byłoby wyrażenie swojej opinii, a to co wyprawiasz na naszym forum daleko wykracza poza zasady forum i normy współżycia społecznego.

Przypominam, że masz nałożoną karę czasową na swoje konto. Drugie konto oczywiście zbanowałam. Jeśli założysz kolejne zostaniesz na stałe zablokowana.

Zamykam temat.