Usunięte posty z tematu: Kontrole w Baranowie

Usunięte posty z tematu: Kontrole w Baranowie

Postautor: baranowiak2 » 01 grudnia 2012, 19:51

baranowiak pisze:Ze względu na znaczące naruszenie regulaminu post został usunięty, a na użytkownika nałożono karę dyscyplinarną.
Więcej informacji:
Dyscyplina

Dagmara

Bardzo mi przykro, że musiałam założyć nowy login żeby wyjaśnić pewne sprawy...
Proszę o zdjęcie blokady z mojego konta, chyba najpierw się "moderuje" i ostrzega użytkownika, a potem usuwa posty i blokuje konta.

Użytkownik "baranowiak":

-naruszył prawa autorskie osób trzecich za pomocą forum Kympno.pl poprzez niestosowanie się do postanowień licencji serwisu pl.wikipedia.org
-szyderczo odnosił się do innych użytkowników w tym do moderatora, bezpodstawnie sugerując kłamstwa i wypowiedzi, które nie miały miejsca
-notorycznie pisał niemerytorycznie, powtarzając te same pytania, na które odpowiedzi znajdują się już na forum
-notorycznie nadużywał wielkich liter, znaków graficznych i powiększeń czcionki

Proszę o wskazanie -bo nie rozumiem, co złego jest w pisaniu dużymi literami i powiększoną czcionką -jeśli chodzi o cytat z pl.wikipedia.org to też możesz go osunąć - byłam niedoinformowana w tej kwestii- teraz wiem że cytatów nie można pisać.
Co znaczy szydercze odnoszenie się??? jakie słowa cię tak uraziły?
Mam nadzieję że mój post wróci (choćby "moderowany")...
Co rozumiesz przez słowo niemerytoryczne?
W poniedziałek skontaktuję się i zapytam właściciela forum (już wiem, że jest nim pewna poznańska firma) czy też będzie tego zdania że złamałam regulamin na takim poziomie, że trzeba było zablokować konto i osunąć post bez wcześniejszych ostrzeżeń i moderacji.
Ostatnio edytowano 01 grudnia 2012, 20:53 przez baranowiak2, łącznie edytowano 9 razy
baranowiak2
Świeżak

Re: Kontrole w Baranowie

Postautor: baranowiak2 » 01 grudnia 2012, 19:59

xxxxx pisze:Spoglądam na te wypowiedzi szczególnie uważnie na te zamieszczane przez baranowiak i czytam o „nabijaniu kabzy” przez radnych, skoro baranowiak postrzega funkcję publiczne przez pryzmat pieniędzy to moja rada - za 2 lata wybory wystartuj zostań radnym i będziesz mógł nabijać kabzę. Nie wiem o co tyle krzyku, to ile radni otrzymają jest ogólnie wiadomo składają oświadczenia majątkowe wszystko jest dostępne na BIP urzędu. Z tego co mi wiadomo nie podnosili swoich diet. Natomiast P.Wójt kilka razy poprzez swoich radnych wnioskowała o podwyższenie swojego wynagrodzenia.

Proszę się nauczyć czytania ze zrozumieniem, a potem udzielać się na forum, jak już pisałam- nie chodzi mi o stawkę (130zł to dla nie których mało, jednak niektórzy na taką kwotę pracują przez 3 dni po 8 godz...)
Chodzi mi tu o ilość posiedzeń szacownej komisji rewizyjnej...
"nabijaniem kabzy" można nazwać celowe działanie prowadzące do korzyści finansowych nie do końca zgodnych z etyką i moralnością społeczną...
Jeśli kiedykolwiek zostałabym Radną/Wójtem/Prezydentem nie będę nabijała swej kabzy....
baranowiak2
Świeżak

Re: Usunięte posty z tematu: Kontrole w Baranowie

Postautor: dagmara » 02 grudnia 2012, 22:51

Przeniosłam te posty z tematu Kontrole w Baranowie. W zasadzie jako twór multikonta powinnam je usunąć ale ostatecznie lądują w śmietniku widocznym dla forumowiczów.

Przy okazji odniosę się do wypowiedzi baranowiaka:

Skoro przy rejestracji klikasz przycisk "Akceptuję" to znaczy, że zgadzasz się z regulaminem i nie powinnaś mieć zastrzeżeń względem kary na którą zasłużyłaś. Jeśli zasady forum Ci się nie podobają to tu nie zaglądaj!
Nie mam zamiaru rozpisywać się o Twoich wszystkich przewinieniach, ale omówię to, które dotyczy oszczerstw względem mojej osoby.

Fragment Twojego postu:
Zapracowana Dagmaro - ZGADŁAM ?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fragment mojej odpowiedzi:
Jesteś na tym forum gościem a ja gospodarzem więc nie wypada rzucać fałszywych oskarżeń w moim kierunku. Nie jestem użytkownikiem 'Zapracowana'.

Fragment Twojego kolejnego postu:
- Nie jesteś Zapracowaną - szkoda- nawet nie wiesz jak mi przykro z tego powodu... Przepraszam :(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - to jest przerywnik - nie ośmieszacz żeby nie było :D

I jeszcze kolejnego, który usunęłam:
...Tomasz i Dagmara żyją w pewnych przekonaniach i obawiam się, że choćby skały s..ły to nikt i nic nie jest tego w stanie zmienić

Zresztą nie wiem po co się wysilam z pisaniem, bo i tak podobnie jak Zapracowana domyślam się do kogo piszę i jaki to ma sens.

Niestety widzę, że ty tak samo jak Dagmara żyjesz w pewnym przekonaniu...

Ciągle piszesz, że jestem użytkownikiem "Zapracowana", nawet po moim zaprzeczeniu i Twoich szyderczych przeprosinach. Na forum nie napisałam ani jednego postu związanego z polityką w gminie Baranów więc jakby nie było uprawiasz tu propagandę wmawiającą ludziom zachowania, których nie okazują.

Wykorzystując forum naruszyłaś prawa autorskie serwisu wikipedia.org nie stosując się do ich licencji. Usuniecie postu z tej przyczyny było przede wszystkim w Twoim interesie.

Piszesz bardzo niemerytorycznie. Nie chciałam odnosić się do tego zarzutu gdyż wiąże się to z komentowaniem politycznej propagandy czego nie chciałam robić, ale postaram się skupić na suchej merytoryce:

Piszesz we wszystkich postach praktycznie o tym samym. Można by je streścić wypowiedzią: "Komisja Rewizyjna robi dużo posiedzeń tylko po to by jak najwięcej zarobić". W tym celu napisałaś 10 postów w temacie dwoma kontami. Czasami piszesz post zaraz pod innym swoim postem i nadużywasz ikonek, powiększeń czcionki itp. co jest przerostem formy nad treścią. Jeden post edytowałaś aż dziewięć razy po jego opublikowaniu. Ludzie tu zaglądają by poczytać i popisać a jak pozwolimy na Twoją technikę to się zniechęcą i będą konkurować kto napisze posta bardziej rzucającego się w oczy lub częściej zmieniając formę zdań.

Każde szanujące się forum w Polsce nie pozwala na stosowanie takich technik.

Czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że jest to "bicie piany" i puste słowa. Np. raz piszesz:
OBIECUJĘ, ŻE STANĘ PO WASZEJ STRONIE, JEŻELI OKAŻE SIĘ ŻE MACIE PROBLEMY Z OTRZYMANIEM NA CZAS (bez powodu) DOKUMENTÓW OD PANI WÓJT - MACIE MOJE SŁOWO

A później świadoma nie dostarczania dokumentów Radnym przed Wójta nie zmieniasz zdania i tonu ale ironizujesz:
A to taki Radny nieporadny???? Z jedną P. Wójt se rady nie umieją dać :lol: :lol: :lol: :lol:
Daj cynk kiedy robicie następny zjazd to wlecę - może też trochę przyrobię :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dodatkowo mijasz się z prawdą (np. interpretując wystąpienie pokontrolne RIO czy porównując diety do zarobków pracowniczych).

Forum dopuszcza przedstawianie różnych poglądów, ale nie dopuszcza oszczerstw, świadomego wprowadzania w błąd, zaśmiecania dyskusji niemerytorycznymi postami w dużej liczbie i tym bardziej działania na szkodę forum poprzez ataki np. na moderatora. Jakbyś napisała np: "Moim zdaniem Komisja Rewizyjna pracuje nieefektywnie i spotyka się tylko dla diet a nie kontroli" to byłoby wyrażenie swojej opinii, a to co wyprawiasz na naszym forum daleko wykracza poza zasady forum i normy współżycia społecznego.

Przypominam, że masz nałożoną karę czasową na swoje konto. Drugie konto oczywiście zbanowałam. Jeśli założysz kolejne zostaniesz na stałe zablokowana.

Zamykam temat.
dagmara
Uzależniam się

Wróć do Śmietnik