Ugodził konkurenta nożem

Przydatne informacje. Co ciekawego dzieje się w regionie?

Ugodził konkurenta nożem

Postautor: Policja - Kępno » 17 lutego 2014, 21:37

W dniu 16 lutego br. około godz. 22.08 na jednej z ulic Kępna doszło do niecodziennego zdarzenia. Dwóch kolegów pokłóciło się o... dziewczynę. Podczas tej kłótni jeden z nich wyciągnął nóż i ugodził konkurenta w twarz.

noze.jpg

Do całej sytuacji doszło na ul Wojska Polskiego w Kępnie, późnym wieczorem 16 lutego br. Dwaj koledzy – obaj są mieszkańcami gminy Kępno i mają odpowiednio 20 i 21 lat – umówili się na „poważną” rozmowę. Dotyczyła ona dziewczyny, z którą obaj się spotykali. Spotkanie konkurentów przerodziło się w awanturę. Nieoczekiwanie 21-latek, chwycił swojego kolegę za głowę, wyciągnął nóż i ugodził go w twarz. Następnie uciekł. Pokrzywdzony 20-latek wezwał policję. Patrol funkcjonariuszy, który udał się na miejsce już po kilku minutach zatrzymał krewkiego amanta. Był pijany, miał blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W dniu 17 lutego br. 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Sprawca wciąż pozostaje do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Kępnie.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu poprzez stronę www.kepno.policja.gov.pl
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Kępnie
Policja - Kępno
Uzależniam się
 
Posty: 90
Rejestracja: 03 lipca 2012, 07:11

Re: Ugodził konkurenta nożem

Postautor: General52 » 23 lutego 2014, 18:10

strach posiadać dzieci - mówię to jako młody ojciec dwóch synów
Usunięto reklamowe linki!
General52
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 lutego 2014, 17:58


Wróć do Informacje i wydarzenia lokalne