Powiat kępiński - Rejestracja

Rejestracja jest niezbędna do zakładania tematów i publikacji postów. Niezarejestrowani użytkownicy mogą tylko czytać.

Korzystając z naszego forum musisz w całości zaakceptować regulamin (kliknij w link, aby przejść do pełnej wersji regulaminu). A oto najważniejsze zasady:

Zgadzasz się z tym, że treści publikowane na forum (w postach, prywatnych wiadomościach i na profilach użytkowników) są wypowiedziami Autorów - osób rejestrujących się na forum, a nie Administracji (poza treściami pisanymi przez Administrację forum). Wobec tego Administrator i Moderatorzy nie ponoszą za nie odpowiedzialności. Pomimo tego Administrator i Moderatorzy podejmą starania przeglądając forum i usuwając treści uznawane za obraźliwe i niezgodne z prawem. Nie jest jednak możliwe przejrzenie każdej wiadomości, dlatego w przypadku zauważenia takich materiałów prosimy o kontakt z Administracją forum.

Deklarujesz, że nie będziesz pisać żadnych postów (ani prywatnych wiadomości i opisów): obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nawołujących do nienawiści, zawierających groźby karalne i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem lub poczuciem moralności. Będziesz pisać merytorycznie - zero spamu i "trolowania". Oświadczasz, że posiadasz pełnię praw autorskich do publikacji danych treści (lub treści te nie są chronione prawem autorskim - np. informacja publiczna).

Każdy pisze we własnym imieniu i ponosi prawną odpowiedzialność za swoje publikacje. Aby wspomóc te działania rejestrowane są dane takie jak np. adresy IP Użytkowników forum (mogą one zostać przekazane odpowiednim podmiotom w razie wyjaśniania, dochodzenia, postępowania sądowego i przygotowawczego). Przyjmujesz do wiadomości, że Administrator i Moderatorzy tego forum mają pełne prawo do usuwania, edycji i zamykania dowolnego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba bez powiadamiania Użytkowników forum o przyczynach decyzji.

Każdy może posiadać jedno konto anonimowe (nick nie powinien zawierać nazwiska ani mylnie sugerować inną tożsamość). Osoby publiczne mogą posiadać dwa konta: anonimowe i oficjalne (identyfikujące daną osobę) - w takim przypadku zakazane jest uczestniczenie w jednej dyskusji dwoma kontami i komentowanie kontem anonimowym swojej osoby, efektów pracy itp.

Na forum wszyscy jesteśmy na "Ty" bez względu na wiek, płeć, pozycję społeczną...

Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na rejestrację, zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu forum i innych zasad na nim obowiązujących. Oświadczasz, że masz ukończone 13 lat i zapoznałeś/aś się z regulaminem.

Mamy nadzieję, że miło tu spędzisz czas, a dyskusje prowadzone na forum wzbogacą Twoją wiedzę o powiecie kępińskim oraz przyczynią się do jego promocji i rozwoju.

 
cron