sprawdzona pożyczka

O wszystkim i o niczym...

sprawdzona pożyczka

Postautor: werty90 » 04 stycznia 2018, 08:35

Nowa, sprawdzona oferta ciekawych pożyczek na https://www.ratalska.pl/ z pewnością spodoba się osobom poszukującym możliwości pożyczenia większej gotówki. Pożyczki udzielane są na korzystnych warunkach. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów potwierdzających dochody – wystarczy dowód osobisty oraz czyste konto w bazach dłużników. Nowe pożyczki to dobra oferta i wysoka przyznawalność.
werty90
Świeżak

Re: sprawdzona pożyczka

Postautor: maksik » 16 maja 2018, 08:35

A jest możliwość jakoś sprawdzić i porównać koszty takiej pożyczki? Bo teraz podobno w chwilówkach to całe RRSO jest najważniejsze.
maksik
Rozkręcam się

Postautor: mmagneta » 17 maja 2018, 11:03

No wysokie jest to fakt. Ale tak to jest z tymi chwilówkami. Ja osobiście unikam takich pożyczek, ale jak już się zdecydowałem to porównywałem przez stronę http://sowapozyczkowa.pl/ i tam też wysyłałam bezpiecznie wniosek o udzielenie pożyczki.
mmagneta
Początkujący

Postautor: maksik » 21 maja 2018, 18:11

O widzisz, nie znałam ale właśnie o czymś takim myślałam. Tam pokazane dokładnie jaka rata, jaka kwota do oddania i na jaki czas. I to RRSO jakie jest wysokie, ale nie ma innego wyjścia.
maksik
Rozkręcam się

Postautor: mmagneta » 22 maja 2018, 13:57

No tak to jest, pożyczki tak zwane chwilówki do tanich nie należą. Ale jak nie ma wyjścia to to człowiek odda ten procent. Ale zawsze dobrze jest taką decyzje przemyśleć kilkanaście razy.
mmagneta
Początkujący

Postautor: maksik » 23 maja 2018, 12:51

No właśnie dlatego jaj skorzystałam z tej porównywarki. Kiedyś nie było napisane ile się oddaje. Chwilówki są drogie ale takie ryzyko otrzymania pożyczki na sam dowód.
maksik
Rozkręcam się

Postautor: mmagneta » 24 maja 2018, 16:05

Ja to i tak mimo wszystko nie do końca jestem zwolennikiem tego typu pożyczek. Jakoś nie do końca mam przekonanie co do uczciwości. Ale może wyolbrzymiam. W każdym razie lepiej uważać i lepiej jak nawet wniosek przez internet wysyłać to ze sprawdzonych stron.
mmagneta
Początkujący

Postautor: maksik » 25 maja 2018, 08:43

Jest wiele firm nieuczciwych, ale są też te uczciwe. Dlatego jeśli już decydować się na taką pożyczkę to tylko i wyłącznie od znanej firmy, na tej Sowie Pożyczkowej są firmy znane. Jak już brać to bezpieczniej tam wybrać i przez taką zaufaną stronę wysłać dokumenty. Na forach ofert pożyczkowych jest masa. Ale ja chyba bym się bała pożyczać z nieznanego miejsca.
maksik
Rozkręcam się

Wróć do Pogaduszki na każdy temat