Ścieżka rowerowa

Re: Ścieżka rowerowa

Postautor: igrekaero » 22 września 2013, 06:57

TomaszMichalak pisze:
Jak się okazało przed szkołą zjazdy musiały pozostać ponieważ istniały wcześniej - to, że podmiot publiczny remontuje drogę to nie powód by pozbawiać prywatnych właścicieli działek stanu wcześniejszego.

...czyli wg Wójta tu wcześniej były zjazdy?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Człowiek nie ma dostępu do wszystkich dokumentów, dlatego inaczej tego nie można udowodnić.
Oczywiście, jeśli ktoś miał inne argumenty by załatwić zjazd, to ma wjazd.
Ja jedynie dotarłem do zgody dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Kępnie na budowę zjazdów na tym odcinku.
Wg prawa taką zgodę można wydać tylko po konsultacji z Gminą, a było to zatwierdzone już po przyjęciu nowego planu zagospodarowania.
Dlaczego zostaliśmy więc ich pozbawieni?

Wtajemniczeni wiedza jak wygląda droga wewnętrzna po opadach atmosferycznych.Kiedy w grę wchodzą dzieci, a dojazd służb ratunkowych nie będzie możliwy
to mam chyba prawo trzasnąć ręką w biurko?
Jeśli groźby były to dlaczego nie wezwaliśmy policji kiedy o to prosiłem.Dla ludzi, którzy nie wiedzą jak było takie bajki są świetną pożywką.

Na całym świecie przy wyjazdach z posesji są chodniki i ścieżki. Zawsze i wszędzie trzeba uważać jak wyjeżdża się z posesji.
Pewnie ten dodatek 20% do pensji nasza wójt ma z tej racji, że takimi durnymi pomysłami ratuje świat.
igrekaero
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Gmina Baranów