Namysłów: Zatrzymany z narkotykami

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Namysłów: Zatrzymany z narkotykami

Namysłów: Zatrzymany z narkotykami

Post autor: Policja - Namysłów » 07 września 2012, 18:30

Policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego, który podejrzewany jest o posiadanie i uprawę środków odurzających. Nieletni usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz o jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny w Kluczborku.

6 września 2012 roku, przed południem, kryminalni z Namysłowa zatrzymali 15-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego. W trakcie kontroli, funkcjonariusze znaleźli przy nim 10 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana. W toku dalszych czynności policjanci dotarli do miejsca gdzie nieletni sam uprawiał krzewy konopi, zabezpieczając na miejscu znalezione krzaki. Nastolatek usłyszał już zarzuty i przyznał się do uprawy i posiadania środków odurzających. O dalszych jego losach zadecyduje Sąd Rodzinny w Kluczborku.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii: - kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Na górę

cron