Namysłów: Strzelał z wiatrówki do nastolatka

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Namysłów: Strzelał z wiatrówki do nastolatka

Namysłów: Strzelał z wiatrówki do nastolatka

Post autor: Policja - Namysłów » 05 września 2012, 06:30

Namysłowscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Namysłowa, który jest podejrzany o to, że w minioną niedzielę dwukrotnie oddał strzał z wiatrówki do 16- latka. W związku z tym zdarzeniem podejrzany usłyszał już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia nastolatka.

pistolet wiatrówka.jpg


W minioną niedzielę, o godzinie 18:30, w rejon ulicy Sikorskiego w Namysłowie dyżurny skierował patrol Policji. Według wstępnych informacji młody mężczyzna w trakcie zabawy wiatrówką miał postrzelić dwukrotnie 16-latka. Do zdarzenia doszło na terenie Wyspy, gdzie zgłaszający zauważył jak znany mu z widzenia młody mieszkaniec Namysłowa w trakcie zabawy wiatrówką, która polegała na strzelaniu do ustawionych butelek z nieznanych przyczyn nagle dwukrotnie oddał strzał w jego kierunku raniąc go przy tym w ręce. Kiedy chłopiec zaczął dzwonić na policję mężczyzna oddalił się.

Policjanci w wyniku natychmiast podjętych czynności poszukiwawczych dotarli do wskazanego przez nastolatka 26-letniego mieszkańca Namysłowa. Podejrzewany w związku z tym zdarzeniem, jeszcze tego samego dnia, trafił do policyjnych aresztów, gdzie wobec zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mu zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

Na górę

cron