Prezenty na Dzień Matki?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Prezenty na Dzień Matki?

Re: Prezenty na Dzień Matki?

Post autor: ncormier » 27 kwietnia 2021, 19:36

Myślę, że taki obraz w ramie to dobry pomysł. Szczególnie jeśli wybierzemy coś co danej osobie pasuje do wnętrza i jest w jej stylu. Sama ucieszyłabym się z takiego podarunku i kilka obdarowanych przeze mnie w ten sposób osób wyglądało na zadowolonych z prezentu.

Re: Prezenty na Dzień Matki?

Post autor: langosh.rex » 17 marca 2021, 10:16

A może jakiś dodatek wnętrzarski, na przykład obraz w ramie lub ozdobny wazon?

Re: Prezenty na Dzień Matki?

Post autor: Kabel » 13 marca 2021, 14:00

A może jakaś ładna sukienka dla mamy? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór fajnych sukienek na stronie internetowej https://pepegi.eu/pol_m_Kobiety_Odziez-_Sukienki-454.html. Sądzę, że powinno się Wam udać wybrać tam dla mamy jakiś fajny podarunek, polecam ;)

Re: Prezenty na Dzień Matki?

Post autor: sisinio » 27 czerwca 2019, 07:08

Moja mama w tym roku w maju obchodziła też 60-te urodziny. Wraz z rodzeństwem zafundowaliśmy jej wizytę w klinice medycyny estetycznej i zabieg wypełniający zmarszczki https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze/sculptra Mówiła od dłuższego czasu, że chciałaby coś takiego dlatego była zadowolona z prezentu. Po zabiegu wygląda jeszcze piękniej niż do tej pory. Kocham moją Mamę :)

Prezenty na Dzień Matki?

Post autor: maksik » 17 maja 2019, 13:39

Już 26 maja będziemy obchodzić po raz kolejny Dzień Mamy, to wyjątkowe Święto. Co w tym roku podarujecie swoim mamom? Ja właśnie przeglądam na https://www.superprezenty.pl/dzien-matki pomysły, ale jak na razie na nic nie mogę się zdecydować. A może Wy macie jakieś pomysły?

Na górę

cron