Namysłów: Pobicie na dożynkach

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Namysłów: Pobicie na dożynkach

Namysłów: Pobicie na dożynkach

Post autor: Policja - Namysłów » 11 września 2012, 13:29

Namysłowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na obchodach dożynkowych pobili jednego z mieszkańców powiatu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend przed godziną 23.00 w jednej z miejscowości w gminie Namysłów. Tego dnia do stolika jednego z mieszkańców powiatu namysłowskiego przysiadało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn – 31 i 35-latka. Mężczyzna poprosił by znaleźli sobie inne miejsce ponieważ te, na których usiedli są już zajęte. To nie spodobało się przybyłym do stolika „gościom” i wówczas jeden z nich uderzył kilka razy w twarz pokrzywdzonego. Gdy ten upadł na ziemię drugi z napastników wielokrotnie kopał leżącego po całym ciele.

W wyniku pobicia poszkodowany trafił do szpitala w Opolu. Tam przeszedł szereg badan lekarskich. 31 i 35-latek zostali zatrzymani. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut pobicia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na górę

cron