Namysłów: Zatrzymany w pościgu

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Namysłów: Zatrzymany w pościgu

Namysłów: Zatrzymany w pościgu

Post autor: Policja - Namysłów » 23 listopada 2012, 15:23

Namysłowscy policjanci w trakcie pościgu zatrzymali podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanemu 31-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj o godzinie 8:40, po zgłoszeniu jednego z mieszkańców z ulicy Staromiejskiej w Namysłowie o kradzieży portfela z pieniędzmi oraz telefonu komórkowego z mieszanki. Pierwsi na miejscu zdarzenia stawili się policjanci z Rewiru Dzielnicowych, którzy w rejonie ulicy Braterskiej zauważyli mężczyznę pasującego do przedstawionego przez pokrzywdzonego rysopisu. Mężczyzna na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Mundurowi natychmiast podjęli pościg odcinając drogę ucieczki 31-latkowi w okolicy ulicy Pułaskiego, gdzie został zatrzymany. Policjanci odzyskali skradziony portfel, dokumenty, 1250 złotych oraz telefon komórkowy pokrzywdzonego.

Według ustaleń prowadzący sprawę funkcjonariuszy, 31-latek wykorzystując nieuwagę domowników wszedł do mieszkania i po kradzieży natychmiast się oddalił. Zachowanie sprawcy zostało jednak zauważone przez lokatorów, którzy natychmiast powiadomili o zaistniałym fakcie policję.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na górę

cron