Co zabieracie na wycieczki?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Co zabieracie na wycieczki?

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: cashie1 » 09 września 2019, 11:00

Sama się zastanawiam co zabrać ze sobą na dłuższy wyjazd. Zawsze mam komplet plastrów i coś na oparzenia słoneczne, a i tabletki przeciwbólowe.

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: kropeczka » 23 lipca 2019, 14:17

Zawsze mam w bagażu niezbędną apteczkę i krem z filtrem.

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: szyszka » 19 lipca 2019, 11:09

Okulary przeciwsłoneczne koniecznie :)

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: maksik » 12 lipca 2019, 11:38

Wszystko zależy gdzie ta wycieczka, bo jeśli do lasu albo nad wodę, to konieczna jest apteczka i środki przeciw kleszczom i komarom. Nawet ostatnio na
https://www.e-zikoapteka.pl/na-komary-i-kleszcze.html widziałam duży wybór specyfików. Oczywiście pewnie wszystkie są dobre, ale zawsze warto zapytać o opinie.

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: vania4 » 10 lipca 2019, 08:08

Ładowarki najważniejsze :)

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: angellaa4 » 03 kwietnia 2019, 12:30

Na pewno lustrzankę ;D

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: dagorka » 30 marca 2019, 19:17

Przede wszystkim trzeba dobrze zaplanować budżet, więc trzeba wziąć ze sobą odpowiednio dużo pieniędzy. Warto przed wyjazdem sprawdzić ceny paliw https://kioskpolis.pl/ceny-paliw-w-pols ... ie-trendy/ by wiedzieć jak się one aktualnie kształtują

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: annettaa » 19 grudnia 2018, 11:15

Przede wszystkim aparat i power banka :D

Re: Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: Tamara22 » 14 grudnia 2018, 11:11

Każdy z nas ma zapewne inne rzeczy bez których nie może się obyć.Ja mam jedną uniwersalną,a mianowicie pieniądze.Bez wszystkiego się jakoś obędziesz ,ale jak zabraknie ci pieniędzy to jesteś skazany na wyginięcie.Bardzo lubię podróżować,zazwyczaj jednak wybieram polskie miasta,zakątki i miejsca jeszcze nieodkryte.Myślę,że jednym z takich miejsc jest nadal Kraków,mimo iż znamy wszystkie jego zabytki,to nadal pozostaje sporo miejsc wartych uwagi.Jednym z takich miejsc jest restauracja na ul Kanonicznej, https://lacampana.pl/
Jest to miejsce przestronne,zadbane,podają w niej dania kuchni włoskiej,zwłaszcza warte uwagi są pyszne wędliny i mocne trunki.Mając trochę szczęścia możemy natrafić na muzykę graną na żywo.

Co zabieracie na wycieczki?

Post autor: siatka » 26 listopada 2018, 17:38

co pakujecie zawsze do walizki jak gdzieś na dłużej wyjeżdżacie? interesują mnie takie przedmioty bez których się nie ruszacie, które zawsze musicie ze sobą mieć. Poza ubraniami i kosmetykami oczywiście. Ja nie ruszam się bez telefonu aparatu i suszarki turystycznej https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-czym-charakteryzuje-sie-turystyczna-suszarka-do-wlosow.bhtml. Wszystko mam malutkie i poręczne to nawet do najmniejszej walizki się zmieści.

Na górę

cron