Planszostrada zaprasza na turniej

Zapowiedzi, relacje, komentarze...

Planszostrada zaprasza na turniej

Postautor: Ziemia Kępińska » 18 marca 2014, 22:25

Kępiński Klub Gier Planszowych „Planszostrada” zaprasza do Kępińskiego Ośrodka Kultury na turniej gier planszowych.

Zawody będą się odbywały w cyklu trzech spotkań. Pierwszy etap już w najbliższą sobotę 15 marca od godziny 17:00 w budynku Kępińskiego Ośrodka Kultury (były Klub Nauczyciela) przy ul. Broniewskiego 5 – mówi Ewa Szalek prowadząca Planszostradę. – Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych powyżej dziewiątego roku życia. Wstęp jest wolny a zapisy na turniej prowadzimy do momentu rozpoczęcia konkursu. Przed turniejem tłumaczymy zasady gry, na tyle proste, że można je przyswoić w kilka minut. Można także przyjść przed turniejem i rozegrać partię testową – dodaje. Podczas pierwszego spotkania rozegrana zostanie gra Speed Cups, a podczas drugiego Qwirkle. Uczestnicy będą gromadzić punkty, które staną się przepustką dla kilkorga z nich do finału. Ten odbędzie się podczas trzeciego spotkania cyklu.

W Speed Cups trzeba będzie się wykazać zręcznością oraz spostrzegawczością a w Qwirkle strategią i logicznym myśleniem.

Patronat nad turniejem w zakresie ufundowania nagród objęło Wydawnictwo G3. Wydawca zaopatrzył Planszostradę również w gry turniejowe.

Planszostrada działa już od ponad roku. Miłośnicy gier planszowych spotykają się co dwa tygodnie w Kępińskim Ośrodku Kultury. Przychodzą pojedyncze osoby, grupy znajomych, zdarza się również familijne granie, z czego organizatorzy bardzo się cieszą. Ze względu na tematykę i poziom trudności spotkania adresowane są dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Dla każdego znajdzie się odpowiednio emocjonująca gra. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku – zachęca prowadzący Marcin Szalek.

planszostrada.jpg

http://www.ziemiakepinska.pl/planszostr ... a-turniej/
Ziemia Kępińska - nowe oblicze kępińskiej prasy
Ziemia Kępińska
Rozkręcony
 
Posty: 29
Rejestracja: 08 marca 2014, 11:55

Re: Planszostrada zaprasza na turniej

Postautor: alex111 » 12 listopada 2020, 17:49

Ciekawi mnie czy ktoś z was lubi i czy w ogóle korzysta z kasyn online? Widziałam na stronie https://kasynoonlineautomaty.pl/ultra-hot-deluxe/ darmowy automat do gry, ciekawa opcja którą warto wypróbować. Zobaczcie bo naprawdę to ciekawe.
alex111
Uzależniam się
 
Posty: 89
Rejestracja: 07 marca 2019, 18:39


Wróć do Imprezy, sport, kultura i rozrywka

cron