Pakowanie przesyłek w sklepie online?

Pakowanie przesyłek w sklepie online?

Postautor: maksik » 19 kwietnia 2019, 12:42

Poszukuję fajnego pomysłu na zapakowanie zamówień dla klienta w sklepie internetowym. Nie chce by było to zwykłe pudełko kartonowe. Może macie jakieś pomysł jak by takie przesyłki pakować, by klientowi było miło i by to ładnie wyglądało?
maksik
Uzależniony

Re: Pakowanie przesyłek w sklepie online?

Postautor: mmagneta » 19 kwietnia 2019, 13:30

A może fajnym pomysłem będzie opakowanie z dedykacją dla każdego klienta? Z tego co wiem to każdy producent opakowań ma w ofercie opakowania kartonowe z nadrukiem i taki nadruk to indywidualny projekt, więc może warto wybrać jakieś wierszuki, albo możlwiosć wpisania imienia klienta. Ja bym była zadowolona jak bym od sklepu dostała taką przesyłkę.
mmagneta
Rozkręcony

Postautor: dhkarolina » 28 czerwca 2019, 11:40

Uważam,że pudełka kartonowe dobrej jakości, to fajne opakowanie i przede wszystkim nie jest to plastik i można je jeszcze wykorzystać. Zainwestuj w dobre pudełka tak jak te http://www.kartony.sklep.pl/ Dobra jakość i cena. Mogą też zrobić logo na pudełkach.
dhkarolina
Początkujący

Postautor: Malgosia » 01 lipca 2019, 19:35

Przyda sie do tego folia bombelkowa.
Malgosia
Początkujący

Postautor: alex111 » 07 października 2020, 12:02

Moda damska jest zmienna, złożona i różnorodna ale w sklepie sukienki sklep online macie rzeczy które są na czasie. Sprawdźcie najnowszą jesienną kolekcję. Moim zdaniem jest piękna. Bardzo dobre jakościowo ubrania dla kobiet. Ja już zamawiam bo naprawdę są fajne. Koniecznie sami sprawdźcie sami i się przekonajcie.
alex111
Uzależniam się

Postautor: janjanek » 21 października 2020, 12:15

Próbowałeś drukować na opakowaniach kartonowych?
janjanek
Rozkręcam się

Postautor: van72 » 21 listopada 2020, 13:13

Sprzedaż online kwitnie w ostatnim czasie w najlepsze. Prowadząc własny sklep internetowy trzeba mieć w zanadrzu dobrego kuriera oraz rzetelnego dostawcę materiałów opakowaniowych. W kwestii opakowań mogę Wam polecić tę firmę - https://atk-opakowania.pl/ W razie potrzeby na opakowaniach mogą pojawić się inicjały Waszej firmy, bądź jej logo.
van72
Rozkręcam się

Wróć do Pozostałe tematy