nowe autko

nowe autko

Postautor: kozi44 » 31 sierpnia 2019, 07:32

w warszawie https://www.uzywanejaknowe.pl/ford to najlepszy komis samochodów używanych. Mają duży wybór aut. Wszystkie samochody są sprawne i zadbane,a dodają nam jeszcze gwarancje :D
kozi44
Rozkręcam się

Re: nowe autko

Postautor: Sebastian77 » 20 września 2019, 11:48

Co jakiś czas przydaje się wymienić auto na nowsze. Tak naprawdę mało kogo stać na auto z salonu ale faktycznie w komisach można kupić auto całkiem dobre, które posłuży jeszcze przez wiele lat. Zawsze warto pamiętać, że po zakupie trzeba wykonać podstawowy serwis auta. Jeśli będziecie potrzebować części dobrej jakości to zobaczcie na stronę sklepu France Car. Tu kupicie części oryginalne to wszystkich modeli aut francuskich.
Sebastian77
Rozkręcam się

Re: nowe autko

Postautor: Wikmaz » 01 października 2019, 20:34

To już kwestia indywidualna, z własnych doświadczeń najpierw miałem auto używane, a dopiero potem nowe z salonu. Bałem się, że jako świeży kierowca mogę w coś uderzyć przy parkowaniu. Teraz jeżdżę ferrari i jestem bardzo zadowolony z tego powodu. Serwis ferrari, a raczej odpowiedniego serwisu było dla mnie dużym wyzwaniem. Jak się okazuje nie każdy mechanik zna się na tego typu samochodach.
Wikmaz
Rozkręcam się

Wróć do Pozostałe tematy