Namysłów: Zatrzymany z narkotykami

Namysłów: Zatrzymany z narkotykami

Postautor: Policja - Namysłów » 07 września 2012, 18:30

Policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego, który podejrzewany jest o posiadanie i uprawę środków odurzających. Nieletni usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz o jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny w Kluczborku.

6 września 2012 roku, przed południem, kryminalni z Namysłowa zatrzymali 15-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego. W trakcie kontroli, funkcjonariusze znaleźli przy nim 10 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana. W toku dalszych czynności policjanci dotarli do miejsca gdzie nieletni sam uprawiał krzewy konopi, zabezpieczając na miejscu znalezione krzaki. Nastolatek usłyszał już zarzuty i przyznał się do uprawy i posiadania środków odurzających. O dalszych jego losach zadecyduje Sąd Rodzinny w Kluczborku.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii: - kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Wróć do Namysłów i okolice

cron