Namysłów: Zatrzymany w pościgu

Namysłów: Zatrzymany w pościgu

Postautor: Policja - Namysłów » 23 listopada 2012, 15:23

Namysłowscy policjanci w trakcie pościgu zatrzymali podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanemu 31-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj o godzinie 8:40, po zgłoszeniu jednego z mieszkańców z ulicy Staromiejskiej w Namysłowie o kradzieży portfela z pieniędzmi oraz telefonu komórkowego z mieszanki. Pierwsi na miejscu zdarzenia stawili się policjanci z Rewiru Dzielnicowych, którzy w rejonie ulicy Braterskiej zauważyli mężczyznę pasującego do przedstawionego przez pokrzywdzonego rysopisu. Mężczyzna na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Mundurowi natychmiast podjęli pościg odcinając drogę ucieczki 31-latkowi w okolicy ulicy Pułaskiego, gdzie został zatrzymany. Policjanci odzyskali skradziony portfel, dokumenty, 1250 złotych oraz telefon komórkowy pokrzywdzonego.

Według ustaleń prowadzący sprawę funkcjonariuszy, 31-latek wykorzystując nieuwagę domowników wszedł do mieszkania i po kradzieży natychmiast się oddalił. Zachowanie sprawcy zostało jednak zauważone przez lokatorów, którzy natychmiast powiadomili o zaistniałym fakcie policję.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Wróć do Namysłów i okolice

cron