Namysłów: zatrzymany podpalacz

Namysłów: zatrzymany podpalacz

Postautor: Policja - Namysłów » 27 czerwca 2012, 22:00

Namysłowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który podejrzany jest o podpalenie budynku przy jednej z ulic w Namysłowie. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Prokuratorzy z Zamiejscowego Ośrodka Prokuratury w Kluczborku z siedzibą w Namysłowie.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór 22 czerwca o godzinie 21:50. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie został powiadomiony o palącym się budynku przy ulicy Sikorskiego w Namysłowie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż pożar ma miejsce w opuszczonym budynku, który od dłuższego czasu stanowi pustostan. Po zakończeniu czynności gaśniczych ustalono także, iż nikt w związku z tym zdarzeniem nie odniósł obrażeń.

Podpalacz w Namysłowie.jpg


Pożar - Namysłów.jpg


Już następnego dnia nad ranem policjanci zatrzymali osobę podejrzewaną o podpalenie pustostanu. 18 - latek przyznał się do zarzucanego czynu - umyślnego spowodowania pożaru. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Zamiejscowy Ośrodek Prokuratury Rejonowej w Kluczborku z Siedzibą w Namysłowie.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Wróć do Namysłów i okolice

cron