Namysłów: Przywłaszczenie

Namysłów: Przywłaszczenie

Postautor: Policja - Namysłów » 09 lipca 2012, 16:14

37-letni mieszkaniec powiatu namysłowskiego odpowie za przywłaszczenie cudzej rzeczy. Mężczyzna po znalezieniu portfela z pieniędzmi w kwocie 5 500 złotych nie zawahał się przed skorzystaniem z okazji. Za swój czyn odpowie przed Sądem Rejonowym w Kluczborku.

5 lipca namysłowscy kryminalni zatrzymali 37 letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego w związku z podejrzeniem przywłaszczenia portfela z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło na początku lipca, kiedy to pokrzywdzona zgłosiła sprawę zagubienia portfela z pieniędzmi.
Chwila nieuwagi spowodowała, iż zgłaszająca wraz z portfelem straciła 5 500 złotych. W wyniku natychmiast podjętych działań policjanci dotarli do mężczyzny, który po odnalezieniu portfela nie kwapił się aby oddać go właścicielce. Jak się później okazało, mężczyzna korzystając z okazji zdążył już częściowo skorzystać z zawartości portfela. Policjanci po zatrzymaniu podejrzanego odzyskali także przywłaszczone pieniądze. 37-latek za swój czyn odpowie przed Sądem Rejonowym w Kluczborku. Grozi mu teraz kara do roku pozbawienia wolności, musi także zwrócić przywłaszczone pieniądze.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Re: Namysłów: Przywłaszczenie

Postautor: Dżigit » 22 lipca 2012, 14:55

ale te nasze prawo jest poronione
tak naprawde większość ludzi jakby znalazła taki portfel toby nie oddała takiego portfela i za to grozi rok więzienia.
Dżigit
Rozkręcam się
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 czerwca 2012, 15:30


Wróć do Namysłów i okolice

cron