Namysłów: Pobicie na dożynkach

Namysłów: Pobicie na dożynkach

Postautor: Policja - Namysłów » 11 września 2012, 13:29

Namysłowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na obchodach dożynkowych pobili jednego z mieszkańców powiatu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend przed godziną 23.00 w jednej z miejscowości w gminie Namysłów. Tego dnia do stolika jednego z mieszkańców powiatu namysłowskiego przysiadało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn – 31 i 35-latka. Mężczyzna poprosił by znaleźli sobie inne miejsce ponieważ te, na których usiedli są już zajęte. To nie spodobało się przybyłym do stolika „gościom” i wówczas jeden z nich uderzył kilka razy w twarz pokrzywdzonego. Gdy ten upadł na ziemię drugi z napastników wielokrotnie kopał leżącego po całym ciele.

W wyniku pobicia poszkodowany trafił do szpitala w Opolu. Tam przeszedł szereg badan lekarskich. 31 i 35-latek zostali zatrzymani. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut pobicia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Wróć do Namysłów i okolice

cron