Namysłów: Na spotkaniu z rodzicami gimnazjalistów

Namysłów: Na spotkaniu z rodzicami gimnazjalistów

Postautor: Policja - Namysłów » 07 marca 2013, 15:50

W Gimnazjum nr I w Namysłowie odbyło się spotkanie policjanta zajmującego się profilaktyką nieletnich z rodzicami, dyrekcją oraz gronem pedagogicznym. Funkcjonariusz omówił zagrożenia związane z narkotykami oraz zagadnienia dotyczące cyberprzemocy.

Wczoraj popołudniu w Publicznym Gimnazjum nr I w Namysłowie odbyło się spotkanie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie z Dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz rodzicami gimnazjalistów. Asystent ds. nieletnich st. asp. Waldemar Stolarz zaprezentował zawartość „Walizki Narkotykowej” na podstawie, której przybliżył rodzicom obecnym podczas spotkania zagrożenia związane wynikające z zażywania przez nieletnich środków odurzających.

W trakcie spotkania omówione zostały także zagadnienia dotyczące „cyberprzemocy” i niewłaściwego wykorzystywania przez młodzież Internetu oraz telefonii komórkowej. W spotkaniu uczestniczyło około 40 rodziców. Poruszane przez policjanta zagadnienia związane były z kontynuacją jednego z wniosków i zagadnień, które zaproponowane zostały podczas debaty społecznej, jaka miała miejsce w ubiegłym roku w Starostwie Powiatowym w Namysłowie.

spotkanie_gimnazjum.jpg
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Wróć do Namysłów i okolice

cron