Namysłów: dodatkowe patrole

Namysłów: dodatkowe patrole

Postautor: Policja - Namysłów » 26 czerwca 2012, 15:26

Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie oraz Wójt Gminy Pokój- Barbara Zając oraz Wójt Gminy Świerczów - Barbara Bednarz podpisali porozumienie w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych, mających pełnić służbę na terenie w/w gmin. Więcej patroli pojawi się na terenie powiatu namysłowskiego już od początku lipca dzięki wspólnie podjętym działaniom władz samorządowych i gminnych.

22 czerwca jeszcze przed pożegnaniem z namysłowską komendą, Komendant Powiatowy Policji nadkom. Wojciech Augustynek oraz Wójt Gminy Pokój Barbara Zając i Wójt Gminy Świerczów Barbara Bednarz podpisali porozumienie w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych, mających pełnić służbę na terenie Gminy Świerczów i Gminy Pokój. Na ten cel władze Pokoju przekazały kwotę 3 tysięcy złotych, a gmina Świerczów 2 tysiące złotych. Dodatkowe patrole realizowane będą przez policjantów w ramach przysługujących im dni wolnych.

Policja - Namysłów 2.jpg


Policja - Namysłów.jpg


To kolejny rok kiedy samorząd przekazuje pieniądze na rzecz poprawy bezpieczeństwa w gminie. Wcześniej taką umowę podpisało Starostwo Powiatowe w Namysłowie przekazując na ten cel 15 tysięcy złotych, a także Gmina Wilków z kwotą w wysokości 5 tysięcy złotych. Doświadczenia z lat ubiegłych pokazują, że jest to jeden z lepszych sposobów na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa obywateli. Dodatkowe patrole będą widoczne już od miesiąca lipca.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu http://www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie
Policja - Namysłów
Rozkręcam się
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:56

Wróć do Namysłów i okolice

cron