Najlepsze szampony na wypadajace włosy

Najlepsze szampony na wypadajace włosy

Postautor: prala » 25 sierpnia 2020, 09:48

Czy polecicie dobre kosmetyki na wypadanie włosów? Mam problem z włosami od jakiegoś czasu.

Nie dosć że wypadaja to jeszcze się przetłuszczają.
prala
Początkujący

Re: Najlepsze szampony na wypadajace włosy

Postautor: Lorde » 25 sierpnia 2020, 11:15

Świetna jest seria kosmetyków do włosów Delpos, na stronie mozesz sobie o tym poczytac https://delpos.pl/ .

No i dobrze jest dodawać raz na jakis czas do kosmetyków glinki. Włosy są czyste aż skrzypią po nim, koleżance przedłuża świeżość (mi się akurat nie przetłuszczają ale i tak używam go co któreś mycie) jest jeszcze z białą glinką też fajny i z czarną (tego nie używałyśmy) , ostatnio też do innego szamponu dodałam trochę glinki w proszku i też taki fajny efekt bardzo dobrze domywa skórę głowy a jednocześnie nie jest przesuszona jak po silnym szamponie.
Lorde
Rozkręcam się

Postautor: balando » 02 września 2020, 09:28

u mnie pomógł zabieg wygładzający, dzięki niemu włosy stały się mocniejsze i przestały się plątać, łatwiej je rozczesywałam i nie wyrywałam ich przy każdym czesaniu :P zabieg ten polecam również wszystkim kobietom które chcą trwale wyprostować swoje włosy, chodzi mi o terapię keratynową Amazon Keratin u mnie sprawdziła się opcja czekoladowa, a są jeszcze jabłkowa lżejsza i winogronowa najmocniejsza, dzięki niej moje włosy świetnie się układają, nie wypadają jak kiedyś i plączą się :) Dodatkowo kupiłam też polecany szampon i odżywkę po zabiegu kosmetyki tej marki pozwalają one przedłużyć efekt.
balando
Uzależniony

Postautor: maksik » 15 września 2020, 11:43

Na pewno bardzo ważna jest dieta. I uzupełnianie niedoborów witamin, co ma kluczowy wpływ na wypadanie włosów. Jednak czasami jest to genetyczne jak u mężczyzn i wtedy jednym z rozwiązań może być np. przeszczep włosów. Jednak jest to dość duży koszt. Alternatywą są peruki. Na https://www.peruka.pl/category/peruki-meskie?horizontal jest dość duży wybór, a te naturalne, czyli wykonane z prawdziwych włosów są polecane.
maksik
Uzależniony

Wróć do Pozostałe tematy