Młodzi artyści malowali gminę Perzów

Młodzi artyści malowali gminę Perzów

Postautor: GOK w Perzowie » 26 czerwca 2013, 09:27

Przez dwa dni uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Perzów brali udział w konkursie plastycznym „Tereny gminy Perzów widziane oczami młodego artysty”. Przedsięwzięcie zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie wspólnie z Biblioteką Publiczną w Perzowie. Konkurs wsparła także Gmina Perzów w ramach Gminnego Programu Profilaktyki.
Celem konkursu było grupowe lub indywidualne wykonanie prac plastycznych, przedstawiających ciekawe miejsca, zakątki, przyrodę czy architekturę gminy Perzów. Technika wykonania była dowolna. Plany organizatorów nieco pokrzyżowała pogoda i ostatecznie konkurs, który w zamyśle miał być plenerowym, odbywał się w szkolnych murach. To jednak nie zniechęciło młodych artystów, wręcz przeciwnie – ich wyobraźnia podpowiadała im bardzo kreatywne pomysły.
24 czerwca swoje prace wykonywali uczniowie Zespołu Szkół w Trębaczowie, dzień później w konkursie wzięły udział dzieci z perzowskiej podstawówki. Uczestnikom konkursu przez dwa dni towarzyszyli pracownicy GOK: Justyna Skoczylas i Marcin Kowalski oraz Biblioteki: Natalia Kowalczyk i Iwona Rokosz.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród połączone z otwarciem pokonkursowej wystawy odbędzie się w niedzielę, 7 lipca o godzinie 16.30 podczas Imprezy Głównej Dni Gminy Perzów, na terenach sportowych przy GOK w Perzowie.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie poprzez stronę http://www.gok.perzow.pl
GOK w Perzowie
Rozkręcony
 
Posty: 40
Rejestracja: 10 lipca 2012, 09:37

Wróć do Gmina Perzów

cron