ŁZY gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Perzów!

ŁZY gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Perzów!

Postautor: GOK w Perzowie » 19 czerwca 2013, 10:32

Z dumą informujemy, że gwiazdą Imprezy Głównej tegorocznych Dni Gminy Perzów będzie zespół Łzy! Zapraszamy na koncert w niedzielę, 7 lipca o godzinie 21.00 na tereny rekreacyjne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. W programie także wiele innych atrakcji i wydarzeń estradowych, m.in. koncert Pauliny Lulek - zwyciężczyni II edycji programu "Bitwa na głosy" TVP oraz finalistki tegorocznych "Debiutów" KFPP w Opolu. Szczegółowy program imprezy niebawem.

Zespół ŁZY istnieje już 15 lat i jest obecnie jedną z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się sześć albumów Łez, z których trzy: "W związku z samotnością", "Nie czekaj na jutro" i "The Best Of 1996-2006" osiągnęły status Platynowej Płyty, a jeden - "Jesteś jaki jesteś" pokrył się "złotem".

Łzy.jpg

Ogólnopolską popularność przyniósł zespołowi Łzy platynowy album "W związku z samotnością" (2001 r.) z przebojami "Agnieszka" oraz "Narcyz". Sukces został przypieczętowany w roku 2003, kiedy to ŁZY przebojem "Oczy szeroko zamknięte" zdobyły Nagrodę Publiczności w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wkrótce piosenka "Oczy szeroko zamknięte", w plebiscycie Radia Zet, została uznana za jeden z największych polskich przebojów XX-go wieku.
Najważniejsze nagrody i wyróżnienia, które zespół zdobył w ciągu ponad 10-ciu lat swojej działalności to m.in.: wspomniana już wygrana na festiwalu w Opolu, dwie Superjedynki (dla Zespołu Roku oraz za Przebój Roku "Oczy szeroko zamknięte), trzy Mikrofony Popcornu, II miejsce w Krajowym Finale Konkursu Eurowizja 2004, II miejsce w plebiscycie "Telekamery" (w kategorii Muzyka), a także II miejsce na festiwalu Top Trendy podsumowującym sprzedaż polskich płyt w 2003 roku. Tygodnik "Wprost" uznał wówczas ŁZY za jeden z dwóch najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. W dniach 14 i 15 listopada 2010 nastąpił największy przełom w biografii grupy. 14 listopada zakończono współpracę z firmą Rock House Entertainment, a 15 listopada zespół podjął wspólną decyzję o zakończeniu współpracy z Anią Wyszkoni (która była wokalistką zespołu przez 14 lat). Po tym zdarzeniu nastąpił etap poszukiwania Nowego Głosu Łez. Na adres internetowy zespołu przyszło ponad 650 zgłoszeń i na tej podstawie można było już rzetelnie dokonać wyboru. Udział w tych przesłuchaniach wzięła między innymi Sara Chmiel, która jak się później okazało zyskała największą sympatię pozostałych członków zespołu. Oprócz walorów wokalnych, dziewczyna z Podkarpacia ujęła zespół poczuciem humoru, spontanicznością, energią i "tym czymś" co trudno zdefiniować, a co niewątpliwie jest bardzo istotne.

Koncertowy debiut grupy w nowym składzie miał miejsce 9 stycznia w Warszawie na głównym koncercie XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Każdy koncert Łez to niezapomniana dawka energii, wspaniałych przebojów i widowisko na wysokim poziomie. Największe przeboje grupy to: "Oczy szeroko zamknięte", "Agnieszka", "Narcyz", "Jestem jaka jestem", "Gdybyś był", "Puste słowa", "Niebieska sukienka".

Obecnie skład zespołu tworzą: Sara Chmiel (wokal), Adam Konkol (gitary), Arek Dzierżawa (bas), Rafał Trzaskalik (gitary), Adrian Wieczorek (instrumenty klawiszowe), Dawid Krzykała (perkusja).


Paulina Lulek - wokalistka i altowiolistka. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Zwyciężczyni drugiej edycji programu muzycznego TVP 2 "Bitwa na głosy" i tegoroczna finalistka konkursu "DEBIUTY" KFPP W Opolu. Obecnie dyrektor artystyczny w Agencji Artystyczno- Reklamowej LULUART.

Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie poprzez stronę http://www.gok.perzow.pl
GOK w Perzowie
Rozkręcony
 
Posty: 40
Rejestracja: 10 lipca 2012, 09:37

Re: ŁZY gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Perzów!

Postautor: olala » 19 czerwca 2013, 14:33

Już się nie mogę doczekać na łzy :) byli też w wieruszowie ale niestety nie byłam :(
olala
Rozkręcony
 
Posty: 29
Rejestracja: 25 listopada 2012, 17:24

Re: ŁZY gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Perzów!

Postautor: Aro » 19 czerwca 2013, 17:05

A to się Perzów zastawi. Łzy daleko przewyższają standardem okoliczne wiejskie festyny :o
Aro
Uzależniam się
 
Posty: 82
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 14:14

Dni Gminy Perzów: zapraszamy na Imprezę Główną

Postautor: GOK w Perzowie » 24 czerwca 2013, 18:43

Jak już wcześniej informowaliśmy, gwiazdą Imprezy Głównej tegorocznych Dni Gminy Perzów będzie zespół ŁZY!
Zapraszamy na koncert w niedzielę, 7 lipca o godzinie 21.00 na tereny rekreacyjne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie.
Kolejną atrakcją muzyczną będzie bez wątpienia koncert Pauliny Lulek - zwyciężczyni II edycji programu "Bitwa na głosy" TVP oraz finalistki tegorocznych "Debiutów" KFPP w Opolu.
Z kolei solidną dawkę gitarowego rockowego grania zapewni zespół Garbate Lemury. Poza tym, w programie także szereg innych atrakcji.

Poniżej program Imprezy Głównej:
7.00 – Turniej Wędkarski (staw w Miechowie)

Tereny sportowe przy GOK w Perzowie:
14.00 – występy laureatów IX Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
- Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora GOK w Perzowie
- Turniej Piłki Nożnej Chłopców – rocznik 2002-2003 – o puchar Wójta Gminy Perzów
15.00 – rozpoczęcie XIII Turnieju Wsi Powiatu Kępińskiego oraz targów „Wielkie walory małych ojczyzn społeczeństwa Wrót Wielkopolski”
- otwarty Turniej Tenisa Ziemnego

Blok „Wokół GOK-u”:
- pokaz tańca w wykonaniu członków Szkoły Tańca „Step”
- pokaz karate w wykonaniu członków Perzowskiej Sekcji Karate
- występ zespołu Perzowianie
- rozstrzygnięcie Plenerowego Konkursu Plastycznego „Gmina Perzów oczami młodego artysty” i otwarcie wystawy pokonkursowej
17.00 - rozstrzygnięcie Turnieju Wędkarskiego
- Turniej Piłki Nożnej Chłopców – rocznik 1996 i młodszych – o puchar Przewodniczącej Rady Gminy Perzów
18.30 - rozstrzygnięcie Turnieju Wsi Powiatu Kępińskiego
19.00 – koncert Pauliny Lulek
20.00 – pokazowy mecz piłki siatkowej: Perzów – Reszta Świata
20.00 – koncert zespołu Garbate Lemury
21.00 – GWIAZDA WIECZORU – zespół ŁZY
22.30 – plenerowa zabawa taneczna z Danielem Tarchałą

Atrakcje dodatkowe:
Zabawy z klaunami – specjalny blok dla dzieci: malowanie buzi, bańki mydlane, magiczne baloniki
Wesołe Miasteczko z Czech
Bufet, bogate stoiska gastronomiczne
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie poprzez stronę http://www.gok.perzow.pl
GOK w Perzowie
Rozkręcony
 
Posty: 40
Rejestracja: 10 lipca 2012, 09:37


Wróć do Gmina Perzów

cron