Kolejny projekt dofinansowany

Kolejny projekt dofinansowany

Postautor: Gmina Perzów » 26 czerwca 2013, 09:05

W poniedziałek 24 czerwca Wójt Gminy Perzów – Bożena Henczyca podpisała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu umowę na dofinansowanie projektu „Plac zabaw nie tylko dla dorosłych”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 , oś 4 LEADER działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju – „małe projekty”
Zakres projektu zakłada zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w centrum Perzowa zlokalizowanego między kompleksem sportowym „ORLIK” a Zespołem Szkół w Perzowie. Planowana jest przebudowa istniejącego boiska do siatkówki plażowej, ustawienie elementów siłowni plenerowej składającej się z czterech dwu-modułowych elementów: rower i jeździec, surfer i twister, wyciąg i krzesło oraz biegacz i orbitrek. Ponadto zaplanowano zakup 12 ławek typu ciężkiego, które rozlokowane zostaną na terenie odnawianego obiektu. Dopełnienie stanowić mają plenerowe stoliki szachowe wraz z siedziskami oraz bezpieczne i atestowane bramki na trawiaste boisko piłkarskie. Zagospodarowanie terenu to również wysiew trawy i nasadzenie roślin ozdobnych, co poprawi estetykę i walory rekreacyjne tego obiektu.
Założeniem projektu jest zakup atestowanych elementów, tak by było to miejsce bezpieczne, spełniające obowiązujące normy prawne. Pośrednio projekt nastawiony jest na popularyzację form aktywnego wypoczynku, a także na rozwijanie infrastruktury turystycznej na obszarze gminy Perzów. Realizacja projektu zgodnie z umową zakończy się we wrześniu tego roku piknikiem sportowym.
Powyższe treści są publikowane przez administrację forum, a udostępnione przez Gminę Perzów na www.perzow.pl
Gmina Perzów
Rozkręcony
 
Posty: 46
Rejestracja: 09 sierpnia 2012, 09:44

Re: Kolejny projekt dofinansowany

Postautor: alex111 » 31 maja 2021, 17:13

Jeśli chodzi o siłownie plenerowe to polecam serdecznie https://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html to firma specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu, projektowaniu oraz montażu siłowni plenerowych. Maja dobrą ofertę więc może to was zainteresuje. Zapoznacie się z tym polecam.
alex111
Uzależniony
 
Posty: 251
Rejestracja: 07 marca 2019, 18:39


Wróć do Gmina Perzów

cron