Kluczbork: Zatrzymani za narkotyki

Kluczbork: Zatrzymani za narkotyki

Postautor: Policja - Kluczbork » 17 grudnia 2013, 20:49

Kluczborscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Byczyna podejrzanych o posiadanie i sprzedaż środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast za ich sprzedaż grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kluczborscy kryminalni od jakiegoś czasu obserwowali mężczyzn, których podejrzewali o handel narkotykami. Zatrzymanie dwóch mieszkańców gminy Byczyna to kolejne efekty działań policjantów przeciwko przestępczości narkotykowej.

Zatrzymany 26-latek miał przy sobie 7,5 grama suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Chwilę później w rękach policjantów był jeszcze jeden mieszkaniec Byczyny. 22-letni mężczyzna podejrzewany jest o sprzedaż narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast za ich sprzedaż grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu www.opolska.policja.gov.pl.
Konto informacyjne dotyczy jednostki: Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
Policja - Kluczbork
Rozkręcam się
 
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 07:57

Wróć do Kluczbork i oklice