Jak wybrać dobrego dentystę?

Czyli o naszej codzienności.

Jak wybrać dobrego dentystę?

Postautor: maksik » 22 lipca 2020, 09:38

Jak wybrać dobrego dentystę? Wiem, że Internet może być pomocny. Wpisując w wyszukiwarkę stomatolog Łęczna czy kympno mamy bardzo dużo wyników z adresami gabinetów. Można sprawdzić jednocześnie opinie pacjentów jak i cennik. Ale czy coś jeszcze warto sprawdzic zanim zdecydujemy się na leczenie u danego specjalisty?
maksik
Uzależniony

Re: Jak wybrać dobrego dentystę?

Postautor: tkautzer » 03 stycznia 2021, 12:09

Warto wcześniej poczytać o zabiegu, który chciałbyś u takiego stomatologa wykonać. Będziesz wtedy wiedział co Cię czeka i na jak długą wizytę musisz się przygotować. Oczywiście warto też wcześniej porównać ceny usługi u innych specjalistów. Gdy chciałem odbudować ząb i zdecydowałem się na licówkę, czyli protezę stałą, to czytałem artykuły takie jak ten - http://zdrowezeby.net.pl/rodzaje-protez-zebowych-ktore-wybrac-i-jak-o-nie-dbac/ Okazało się, że to prosty i skuteczny zabieg.
tkautzer
Początkujący

Re: Jak wybrać dobrego dentystę?

Postautor: sylwiamalina » 05 stycznia 2021, 15:02

Przyda sie poczytać opinie, bo renoma to nie wszystko.
Kiedyś byłam u dentysty, gabinet widać z daleka, wszyscy nosy w górze bo znani w mieście. Tak mi zęby zniszczyli, że musiałam iść je ratować. Poszłam do niepozornego gabineciku parę ulic dalej. Rodzinna firma, skromna reklama. Zęby uratowane :) Chodzę tam już od paru lat i jestem zadowolona :)
sylwiamalina
Rozkręcam się

Wróć do Dom i ogród; zdrowie