Izba przyjęć w Kępnie

Re: IZBA PRZYJĘĆ W KĘPNIE

Postautor: hieronim » 17 lutego 2013, 12:59

Niestety muszę się przyłączyć do tych negatywnych opinii, w kępińskim szpitalu nie jest najlepiej a z wiedzą i kompetencjami personelu szczególnie.Pan dyrektor powinien zrobić poważny przegląd kadr zanim wypłaci podobno wysokie uposażenia lekarskie.W ciągu ostatniego półrocza ,tylko w kręgu moich znajomych odnotowano pięć pomyłek lekarskich, całe szczęście po wizytach u innych lekarzy zakończonych trafioną diagnozą ( w trzech przypadkach zakończoną leczeniem szpitalnym)Na izbie przyjęć wisi piękne pismo jaki to ten szpital ma być przyjazny dla pacjenta , podpisane przez dyr.Jackowskiego , szkoda że tylko,przez niego bo z tym dobrym traktowaniem bywa różnie, jak cytowany na wstępie przypadek z izby przyjęć.Niektórzy lekarze też pomylili się z powołaniem, bo zawód ten podobnie jak ksiądz, nauczyciel czy urzędnik wymaga czegoś więcej niż tylko nabytej wiedzy.Zastanawiam się po co pracują w Kępnie na dyżurach w pogotowiu lekarze np. z Wrocławia ? Zwłaszcza pewna pani która nie ma żadnego podejścia do cierpiącego chorego, jest arogancka,butna i niemiła -lekarz to misja, to zrozumienie drugiego w chorobie, cierpliwość i uprzejmość a kto tego nie rozumie niech nie jest na siłę lekarzem, może lepiej się sprawdzi w polityce ?
hieronim
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lutego 2013, 11:30

Re: IZBA PRZYJĘĆ W KĘPNIE

Postautor: edyta » 17 lutego 2013, 21:05

Byłam z mężem w starej izbie przyjęć zaczęto od naruszenia PRAW PACJENT ust 2008 r art 21 o obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów z wyjątkiem znieczulenia ogólnego(czyli uśpienia na bloku operacyjnym) i zagrożeniem epidemiologicznym nie wymyślonym przez ignorujący personel medyczny,bo Pacjent decyduje o osobie bliskiej lecz tylko ogłoszonym w placówce zagrożeniem np.Ptasie gryp.W innych przypadkach może pacjent domagać się odszkodowania za wyrzucenie bezprawne osoby bliskiej najlepiej nagrać wyrzucenie i zawezwać policję gdy nie chce przyjechać to na Poznańską infolinię i wtedy zostanie odnotowane naruszenie PRAW.Znam przypadek odszkodowania kilkadziesiąt tyś zł płaciła placówka na Śląsku za P.Prof w sprawie ugodowej by nie zawieszono go w wykonywaniu zawodu.I właśnie zaczęła się pomoc w tej izbie przyjęć od próby wyrzucenie męża i rozdzielenie nas robiła to chamska pielęgniarka zaś młoda lekarka nie kwestionowała męża wypowiedzi o Prawach Pacjenta i pozwoliła zostać ci młodzi nie są odporni na wiedzę i wiedzą jakie konsekwencje groza za wyrzucenie.Poziom leczenie jest skandaliczny lecz należy się pocieszyć ze nie tylko w Kępnie lecz to we wszystkich małych miastach bo tu nie ma napływu świeżej krwi medycznej a ci starzy nie są na bieżąco w leczeniu.Nawet ma prawo i musi udostępnić personel medyczny obecność męża przy cesarce gdy jest blokada stosowana a nie znieczulanie całkowite.Może pobrać za ochronną odzież lecz nie może być to wygórowana cena ok 20zł.Był przypadek gdzie ginekolog za obecność męża pobierał 50 zł do momentu gdy nie trafił na osobę znającą PRAWO szybko oddawał pieniądze pacjentkom bo miał sprawę za wyłudzenie.Chciała bym dodać że rocznie kończy Prawo ok 400 osób we Wrocławskim Uniwersytecie Prawa więc jest coraz więcej uświadomionych trafiających na prowincję.Te odszkodowania były kiedyś wypłacane we Francji,Niemczech itp ponad dwadzieścia lat temu. :D
edyta
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lutego 2013, 20:39

Re: IZBA PRZYJĘĆ W KĘPNIE

Postautor: alofa » 22 lutego 2013, 21:19

hieronim pisze: po co pracują w Kępnie na dyżurach w pogotowiu lekarze np. z Wrocławia ? lekarz to misja, to zrozumienie drugiego w chorobie, cierpliwość i uprzejmość a kto tego nie rozumie niech nie jest na siłę lekarzem

Zgadzam się z powyższym! Czy w kępnie i bliższych okolicach nie ma lekarzy? Czy chcą podnieść renomę izby przyjęć zatrudniając lekarzy z dalszych okolic? Rozumiem, że lekarz przecież też może być zmęczony, mieć gorszy dzień, ale takich prawdziwych lekarzy z powołania jest coraz mniej niestety.
edyta pisze:ginekolog za obecność męża pobierał 50 zł
- a to nowina! A co mu ten mąż przeszkadzał? Niestety większość lekarzy tylko na kasę patrzy, ale są też uczciwi tylko musimy takich wybierać, to wychowamy tych drugich. Sami jesteśmy sobie winni, że byle pierdoło i lecimy z kasą do lekarza, bo wydaje się nam że będziemy mieć lepiej...
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował." M.Twain
alofa
Rozkręcony
 
Posty: 47
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:25

Re: IZBA PRZYJĘĆ W KĘPNIE

Postautor: edyta » 23 lutego 2013, 13:27

To że jest takie chamstwo wśród niektórych lekarzy zwłaszcza na prowincjach i wyrzucają osobę bliską wina pacjentów bo nie domagają się swych PRAW!. Bo nie mogę zrozumieć średniowiecza gdzie partnerka i odwrotnie wstydzi się go a lekarza nie i z ginekologiem ma intymność a nie z mężem.Jak wyrzuca osobę bliską to lekarz ma coś do ukrycia lub jest zboczony.To samo płaszczenie się petentów w urzędach powoduje ich wywyższanie co nie jest dopuszczalne w Niemczech itp.Byliśmy w urzędzie w Niemczech to urzędnik wstał by być równym z nami i siadał gdy myśmy siadali to jest zwykły szacunek do ludzi czego brak lekarzom,urzędnikom nawet klerowi wytrząsając się na wiernych w kościele pokazuje chamstwo i brak kultury!!!!!!!!!!!!!!!Chciałam dodać,że częste badania zwłaszcza u ginekologa są ryzykiem zakażeń bakteriami i wirusami potem mamy brodawczaki kończą się rakiem.Nie chronią rękawiczki pacjenta bo dlaczego jest zakażeń nawet na bloku operacyjnym,zgorzel rany,gronkowiec,wirusowe zakażenie wątroby itp...Babcia rodziła w domu pięcioro dzieci przy akuszerce i dziadku nigdy nie była u ginekologa dożyła ponad 80 lat zmarła nie na raka a pierś ją bolała ponad 40 lat gdyby ruszyła to by zmarła 40 lat wcześniej.
edyta
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lutego 2013, 20:39

Re: IZBA PRZYJĘĆ W KĘPNIE

Postautor: ktoś » 24 lutego 2013, 21:06

"Babcia rodziła w domu pięcioro dzieci przy akuszerce i dziadku nigdy nie była u ginekologa dożyła ponad 80 lat zmarła nie na raka a pierś ją bolała ponad 40 lat gdyby ruszyła to by zmarła 40 lat wcześniej."
To lepiej się nie leczyć?
ktoś
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 marca 2012, 16:28

Re: Izba przyjęć w Kępnie

Postautor: Sdw » 19 kwietnia 2016, 19:49

Szpital Kępno to porażka jak ich mało - diagnoza po tygodniu i odrazu wyrok śmierci, ci lekarze to do rzeźni pracować powinni iść, a nie pacjentem sie zajmować!!! Izba przyjęć odsyła do lekarza rodzinnego o godzinie 20 gdzie rodzinny ma już wszystko i wszystkich w dupie - bo przecież cały boski dzień przepisywał aspirynę i vit c, tak wiec wielce łaskawa i mega wykształcona pani na sor ma prawo odmowy pacjentowi pomocy - bo ona tu Pani i Wadzca a co jej pacjent ona ma serial!!! Pózniej przychodzi tz lekarz który tez nic nie wie no bo skąd a jeszcze serial ucieka, przecież pacjent przyszedł na nogach, to co mu może takiego dolegać!!! A serial leci!!! Nic przyszła kobieta i domaga sie diagnozy ale kto ja wykona - przecież serial leci a po nim kolejny!!! No nic bedzie trzeba kobieta sie zając bo nie odpuszcza, no i niby lekarz przychodzi i kieruje na oddział wewnętrzny czyli tz umieralnie, błędna diagnoza co do stanu zdrowia po 5 dniach ale przecież kto może wystawc prawidłowa diagnozę jak nikt sie na tym niezna pacjent po 7 dniach umiera, wiec pytanie po co ten szpital tu jest? Może po to a żeby oglądalność seriali była na poziomie!!! Brak lekarzy, brak diagnostów, brak wszystkiego!!! Ludzie uciekajcie z Kępna np do Wrocławia lekarze mniej biorą za wizytę a i coś potrafią - a aspirynę kupicie bez recepty wiec szpital w Kępnie nie jest potrzebny!!! Szkoda kasy na nich!!! Człowiek po zawodówce ma więcej wiedzy!!!
Sdw
 

Lekarze nie naruszające praw pacjenta !

Postautor: anda » 01 grudnia 2017, 20:14

Dlaczego w kepinskim szpitalu nagminnie narusza się Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ?? Wyprasza się osobę bliską z badań i zabiegów. Rozumiem ginekolog zboczony wypraszam świadka badań ( osobę bliską ) naruszając prawo decydując za inną osobę jest to ubezwłasnowolnienie! Czy boją się że osoba bliska czyli świadek pacjenta odkryje odporność na wiedzę lub brak sterylności która kończy się zakażeniem. Zawsze o obecność decyduje PACJENT nie lekarz który ma się za Boga a nim nie jest! ! Gdy zaczną się sypać pozwy odszkodowawcze złożone przez pacjentów i wypłaci placówka kilkadziesiąt tyś zł zacznie się szanować PRAWO! Zapominają lekarze że oni są do pacjenta a nie pacjent do nich! !
anda
 

Re: Izba przyjęć w Kępnie

Postautor: balando » 25 stycznia 2018, 13:07

hej,
u mnie stwierdzono świerzb, przestraszyłam się bardzo, zobaczcie sami co to za choroba http://apteka-teriak.pl/uncategorized/s ... nformacje/ jednak kolejny ginekolog sprawdził, że to nie ta dolegliwość, dostałam tabletki i wszystkie objawy podobne do świerzba minęły :D
balando
Uzależniony
 
Posty: 139
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, 09:58

Re: Izba przyjęć w Kępnie

Postautor: alex111 » 10 sierpnia 2020, 09:08

Jeśli ktoś szuka dobrego prywatnego ale niedrogiego miejsca gdzie może się leczyć to polecam serdecznie FMC Centrum Medyczne to polska klinika medyczna gdzie można wykonać badania z zakresu większości dziedzin medycyny. Poczytajcie dokładnie na stronie. Polecam.
alex111
Uzależniony
 
Posty: 179
Rejestracja: 07 marca 2019, 18:39

Poprzednia

Wróć do Gmina Kępno

cron