GOK pozyskuje kolejne fundusze

GOK pozyskuje kolejne fundusze

Postautor: GOK w Perzowie » 14 lutego 2014, 12:20

W czwartek, 13 lutego, w siedzibie Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, Marcin Kowalski podpisał umowę przyznania pomocy dla zadania pn. Trzydziestolecie działalności kulturalnej na terenie gminy Perzów. Jest to konsekwencja pozyskania przez GOK dofinansowania na organizację cyklu wydarzeń kulturalnych, których motywem przewodnim jest przypadająca w tym roku trzydziesta rocznica powołania Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie. W ramach projektu odbędą się następujące imprezy:
- plenerowy konkurs plastyczny poświęcony krajobrazowi gminy Perzów - konkurs jest otwarty, adresowany do mieszkańców gminy Perzów. Konkurs odbywać się będzie na terenach sportowych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Dla autorów najlepszych prac GOK przewidział nagrody rzeczowe.
- spotkanie promujące publikację poświęconą działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie - w ramach operacji wydana zostanie publikacja promująca działalność Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie, zarówno teraźniejszą jak i w ujęciu historycznym. Zawartość publikacji stanowić będą archiwalne informacje oraz zdjęcia zawarte w kronikach i archiwach Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie. Podczas spotkania nastąpi również oficjalne rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w Plenerowym Konkursie Plastycznym.
- plenerowa impreza z okazji 30-lecia powołania Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie (03.05.2014) na terenach sportowych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie - podczas imprezy odbędzie się m.in.: przegląd zespołów folklorystycznych, koncert - "Biesiada wielkopolska", i plenerowa zabawa taneczna, podczas której przypomniane zostaną ważne wydarzenia i przeboje muzyczne, przy których bawili się mieszkańcy gminy Perzów na przestrzeni lat, podczas licznych imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie.

budynek_perzow.jpg
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie poprzez stronę http://www.gok.perzow.pl
GOK w Perzowie
Rozkręcony
 
Posty: 40
Rejestracja: 10 lipca 2012, 09:37

Wróć do Gmina Perzów

cron