dzień dziecka

O wszystkim i o niczym...

dzień dziecka

Postautor: dagmara » 01 czerwca 2012, 12:59

Chyba wszyscy pamiętają że dziś jest ten wyjątkowy dzień: DZIEŃ DZIECKA!!! :)
Co robicie dla swoich pociech właśnie dzisiaj?
Co robiono dla was w tym dniu? A może jako dorośli też dostajecie prezenty, bo przecież dzieckiem dla swoich rodziców jest się zawsze :)
Może są tu jakieś dzieci, które pochwalą się wrażeniami z dzisiejszego dnia?
dagmara
Uzależniam się

Re: dzień dziecka

Postautor: trelemorele » 01 czerwca 2012, 20:24

Ja już teoretycznie dzieckiem nie jestem, ale jeszcze od starszych prezent dostałam-słodkości ;) I tak było zazwyczaj-słodycze to u mnie standard na dzień dziecka :D
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz." J.Tuwim
trelemorele
Świeżak

Postautor: aga » 02 czerwca 2012, 18:03

Ja synkowi kupiłam nowy telefon, bo poprzedni zniszczył, poza tym jutro na festyn w Baranowie się wybieramy i to będzie przedłużenie dnia dziecka :) Ja jako dziecko podpobnie jak trelemorele dostawałam słodycze i jakieś drobiazgi.
aga
Rozkręcam się

Postautor: dagmara » 04 czerwca 2012, 17:10

No to ja też się pochwalę, że jako dziecko dostawałam przeważnie słodycze lub jakieś drobiazgi. A swoim dzieciom postarałam się poświęcić więcej czasu-bo tego często brakuje. Też byliśmy w niedzielę w Baranowie ale akurat wtedy,gdy padało. Starsza córka dostała zabawkę do puszczania baniek mydlanych a młodszej gryzak do szczęścia wystarczył :D
dagmara
Uzależniam się

Postautor: balando » 27 września 2018, 10:17

witam,
ja na dzień dziecka obiecałem swojej Majce remont jej pokój. W końcu mała wkracza w wiek dojrzewania i wypadło coś zmienić w wystroju. Pomalowałem ściany na szaro i na fioletowo, wymieniłem komodę, biurko i łóżko, ale najbardziej Majce spodobał się żyrandol z https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole ... 1_2_6.html wybrałem nowoczesny wariant - doskonale rozprowadza światło i ładnie wygląda :)
balando
Rozkręcony

Postautor: balando » 11 października 2018, 08:36

moi synowie uwielbiają grać na play station i na komputerze, zazwyczaj kupuje im gry na różne święta :) polecam wybierać gry bezpieczne - http://www.otwarteprzedszkola.pl/najlep ... -10-latka/ dzięki temu poradnikowi traficie na odpowiednią grę ;)
balando
Rozkręcony

Wróć do Pogaduszki na każdy temat