Do Aministracji forum

O wszystkim i o niczym...

Do Aministracji forum

Postautor: Administrator » 14 czerwca 2012, 09:19

W tym temacie można zadawać pytania administracji, dzielić się swoimi opiniami, podsuwać pomysły na temat rozwoju forum itp.
Odpowiedzi będą albo wprost tutaj albo w dziale Od Administracji forum (w zależności od wagi i skomplikowania odpowiedzi).
Administrator
Administrator

Re: Do Aministracji forum

Postautor: Zapracowana » 15 czerwca 2012, 07:31

Moim zdaniem lepiej ograniczyć forum do samej gminy Baranów, a nie poszerzać o kolejne powiaty.

A co do promocji to najlepsza jest poczta pantoflowa. Bez kosztów i wyjątkowo skuteczna. Potrzeba tylko czasu!
Zapracowana
Rozkręcony

Postautor: Duszek » 18 czerwca 2012, 21:58

CHCEMY KONKURSÓW!!! I TO Z EXTRA NAGRODAMI!!!
Duszek
Rozkręcam się

Postautor: Administrator » 19 czerwca 2012, 08:11

Ograniczenie forum do gminy Baranów wydaje mi się złym rozwiązaniem. Powiat pod względem społecznościowym z uwzględnieniem liczby mieszkańców wydaje się odpowiedni (choć oczywiście jak na razie tematy na temat gminy Baranów dominują - ale to chyba zasługa właśnie poczty pantoflowej i ciekawych tematów). Ościenne powiaty nie są docelowe pod kątem ich mieszkańców - bardziej chodzi o to byśmy my wiedzieli co się dzieje "za miedzą" - zapewne tam będą dominowały posty z kont informacyjnych (a warto np. wiedzieć, że w Ostrzeszowie Będzie koncert zespołu Zakopower).

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami niestety wymagają nakładów finansowych - a z tym oczywiście jest problem. Na razie na forum nie ma komercyjnych reklam, jesteśmy jeszcze trochę za małym forum by liczyć na sponsorów nagród. Ale temat pozostaje otwarty - tzn. do zastanowienia. O ile będą jakieś konkursy to pewnie w pierwszej kolejności będą mieć na celu wzmożenie aktywności w pisaniu lub ewentualnie zapraszanie znajomych na forum...
Administrator
Administrator

Postautor: Trzeźwe spojrzenie » 26 czerwca 2012, 09:41

Szanowny Panie Administratorze forum!

Bawi, a rzec by raczej można usiłuje się Pan bawić w media. Proszę sobie zdać sprawę, że kijem rzeki Pan nie zawróci! Tort mediów lokalnych jest już od dawna dobrze podzielony i nie ma tam miejsca dla nowych tworów. Pańskie kympno jest skazane na niepowodzenie i ogromnym sukcesem byłoby dojście do takiej pozycji jaką obecnie zajmuje portal kepnianie.pl, który już od ponad roku bez powodzenia próbuje urwać kęs czy też okruszek medialnego tortu. Owszem, potrafi Pan zainstalować gotowy program i zachęcić kilku lokalnych desperatów do pisania. Proszę sobie zdać sprawę, że to już koniec możliwości Pańskiej wiedzy marketingowej i baranowskiej poczty pantoflowej!
W lokalnych mediach pracują prawdziwi fachowcy znający się na rzeczy. Wyrobiona marka liderów na kępińskim rynku mediów jest warta miliony złotych i inwestując marne grosze nie jest Pan w stanie dorównać im choćby w jednym promilu. Niech każdy zajmie się swoim: leśnik niech zostanie w lesie, rolnik niech siedzi w polu lub oborze, radny niech obraduje na sesjach i komisjach a media proszę zostawić dziennikarzom. Przysłowia są mądrością narodów więc i ja podsumuję Pańskie wyczyny narodową mądrością:
"Za wysokie progi na pachole nogi"
Trzeźwe spojrzenie
Świeżak

Postautor: King » 26 czerwca 2012, 13:38

Nie wiem jak Wy, ale ja nie czuję się zdesperowany, a piszę na tym forum :lol: Tym bardziej, że Trzeźwy jechał w kierunku Baranowa, a ja jestem z Gminy Kępno. A co w tym złego, że forum opiera się na poczcie pantoflowej? Jak widać działa.
Chyba forum komuś mocno przeszkadza! Może chodzi o ten dobrze podzielony "kawałek tortu"? Niech no pomyślę: jakby kympno.pl wywalczyło 1 promil "medialnego tortu" to jest to tysięczna część z "kilku milionów", czyli kilka tysięcy. No, no... Może jest o co mieć pretensję, bo jak wywalczy 1% to już jest kilkadziesiąt tysięcy mniej do podziału!!! Aż strach pomyśleć o redukcji etatów w lokalnych mediach jakby obniżyło ich sprzedaż o 10% :oops:
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w powiecie kępińskim utworzyła się ogromna nisza rynkowa na dobre i rzetelne medium nie mające powiązań z władzą. Zatem wydawcy lokalnych mediów powinni się cieszyć, że tą niszę chce wypełnić forum z intencjami społecznymi. Gdyby ten pomysł wykorzystała firma komercyjna nastawiona na zarabianie to niewykluczone, że jakiś obecny zjadacz tortu niedługo zająłby miejsce pod stołem.
Ja życzę Administratorowi powodzenia! Dobrze, że dzięki internetowi tak łatwo każdy może wyrazić swoje zdanie.
King
Uzależniam się

Postautor: Administrator » 26 czerwca 2012, 21:17

Administrator został wywołany więc wyjaśniam:

Po pierwsze jedna z zasad forum brzmi: wszyscy jesteśmy na "Ty".

King już częściowo wyjaśnił co do "niszy" na lokalnym rynku w związku z rzetelnymi i odważnymi mediami. To właśnie było powodem powstania forum - aby wszystkim umożliwić wypowiadanie się bez cenzury politycznej. Trzeźwe spojrzenie napisał, że usiłuję bawić się w media - może to i racja, różne ludzie mają hobby... Może nie znam się tak dobrze na marketingu jak lokalne media, ale czy to w czymś szkodzi? Kim jesteś, że się tak martwisz o moje przedsięwzięcie? Od razu zaznaczę, że to forum nie powstało z komercyjnych pobudek, ale z powodów społecznych.
Myślę, że takie forum jak to (lub też portal kepnianie,.pl) wpłynie również pozytywnie na przekaz medialny "dużych zjadaczy tortu" - dziennikarzom też trzeba "patrzeć na ręce" i mówić jak coś robią nie tak.

Pożyjemy - zobaczymy. Ja nie aspiruję do wyparcia kogoś z rynku kępińskich mediów, ale myślę że forum może stanowić dobrą alternatywę pod wieloma względami.
Administrator
Administrator

Postautor: Zapracowana » 29 czerwca 2012, 08:26

Zatem Trzeźwe spojrzenie też jest desperatom, bo zdecydował się tutaj napisać. Czyżby wizerunek kolosa medialnego był zagrożony?
Zapracowana
Rozkręcony

Postautor: Aro » 24 listopada 2012, 16:01

Z tego co widzę dużo gości jest często na forum ale mało zalogowanych. Może dacie możliwość pisania postów również gościom to forum się bardziej rozkręci.
Aro
Uzależniam się

Postautor: enter » 07 grudnia 2012, 17:27

Ile dziennie ludzi wchodzi na to forum?
enter
Początkujący

Następna

Wróć do Pogaduszki na każdy temat