Druga Linia Metra: dym, ogień, owacja na stojąco!

Druga Linia Metra: dym, ogień, owacja na stojąco!

Postautor: GOK w Perzowie » 20 maja 2013, 19:32

Sukcesem okazał się musical "2. Linia Metra", zaprezentowany w piątek, w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie, przez młodych aktorów pod opieką Katarzyny Piórkowskiej z Liceum Ogólnokształcącego w Sycowie. Ponad dwugodzinny spektakl, pełen muzyki, śpiewu i tańca został nagrodzony przez perzowską publiczność długą owacją na stojąco.

Musical nawiązywał do słynnego spektaklu "Metro" w reżyserii Janusza Józefowicza. Autorami scenariusza są Katarzyna Piórkowska i Bartosz Zajdler. W piątkowy wieczór na scenie GOK pojawiło się kilkudziesięciu wykonawców: muzyków, aktorów, tancerek i wokalistek. Fascynującego efektu dodawało profesjonalne oświetlenie.

Warto dodać, że całkowity dochód ze spektaklu, organizatorzy przeznaczają na pomoc Kasi - chorej na białaczkę uczennicy LO w Sycowie.Licznie zebrana publiczność długa owacją na stojąco podziękowała młodym artystom, a organizatorzy spektaklu wręczyli im specjalne podziękowania oraz okazały kosz kwiatów.

2_linia_metra.jpg
Powyższe treści publikowane są przez administrację forum, a udostępniane przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie poprzez stronę http://www.gok.perzow.pl
GOK w Perzowie
Rozkręcony
 
Posty: 40
Rejestracja: 10 lipca 2012, 09:37

Wróć do Gmina Perzów

cron