Akcja zima

Akcja zima

Postautor: xxxxx » 07 grudnia 2012, 22:12

Jak co roku nadeszła zima, śnieg wszędzie poruszył i zrobiło się biało, również na drogach. Szkoda że w naszej gminie zabrakło pisku aby posypać drogi :( W Gminie Kępno drogi posypano już wczesnym rankiem w gminie Baranów drogi powiatowe również. Szkoda ze koś zapomniał że po drogach gminnych też jeżdżą mieszkańcy…. Wpisujcie swoje opinie…
xxxxx
Rozkręcam się

Re: Akcja zima

Postautor: jula38 » 08 grudnia 2012, 12:36

Nie wiem jak to wygląda na wioskach ale na głównych jestem zaskoczona tym, że "zima nie zaskoczyła drogowców".
jula38
Rozkręcony

Postautor: Kryspin » 09 grudnia 2012, 19:29

Wraz ze śniegiem nadeszły mrozy i zaczęło się!! Nie ma czym oddychać wszędzie czuć zapach palonych śmieci plastiku resztek płyt wiórowych itp itd.Palimy bo tanio węgiel drogi a i wywóz śmieci też coraz droższy.Palimy bo tak nauczyliśmy się przez lata.70 lat temu ludzie ginęli w krematoriach a teraz mamy takie małe krematoria w piwnicy i wzajemnie się unicestwiamy.Codziennie dowiadujemy się o kolejnej osobie u której wykryto RAKA coraz to więcej ludzi choruje!!!! Więc zanim do pieca wrzucisz kolejną plastikową butelkę zastanów się czy nie ma w tym Twojej WINY.!!! To że ogrzewanie gazem jest drogie to MIT są teraz bardzo wydajne piece gazowe.Może ktoś ma jakiś sposób na trucicieli ? Jak sąsiadowi zwrócisz uwagę to się obrazi jak zadzwonisz do służb to jesteś kapuś co robić???.Może w szkołach prowadzić pogadanki na ten temat może akcje edukacyjne dla mieszkańców może kazanie w kościele na ten temat :?: Nie bądźmy też obojętni na los zwierząt zwłaszcza na psy które często mają metalowe budy i są uwiązane na 2m łańcuchach.Człowiek człowiekowi CZŁOWIEKIEM :!:
Kryspin
Rozkręcam się

Postautor: alofa » 09 grudnia 2012, 21:14

Zgadzam się z xxxxx, że o gminnych drogach to chyba zapomnieli :( , powiatowe są w miarę ok, choć dzisiaj było bardzo ślisko, a z Mroczenia do Kępna jedzie się już komfortowo :) Ale w Mroczeniu sypano sól jeszcze przed dużymi mrozami :)
Co do smrodu z kominów popieram Kryspina. Mnie też to przeszkadza, choć w naszej gminie jeszcze nie jest źle, co mają powiedzieć ci co mieszkają w Kępnie na gęsto zabudowanych osiedlach?!
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował." M.Twain
alofa
Rozkręcony

Postautor: asia » 13 grudnia 2012, 16:13

W końcu po 2 czy 3 dniach śniegu posypali też gminne drogi. Ale tak trochę mocniej by mogli sypnąć, szczególnie na zakrętach i skrzyżowaniach.
asia
Uzależniam się

Postautor: fantazja » 27 grudnia 2012, 15:44

i po akcji i po zimie a zkominów nadal dymi plastikiem i lakierami :(
fantazja
Rozkręcony

Postautor: olala » 27 grudnia 2012, 16:09

fantazja pisze:a zkominów nadal dymi plastikiem i lakierami

można się za darmo zaciągnąć :lol:
olala
Rozkręcony

Postautor: balando » 25 czerwca 2018, 12:30

jak zima do dobre urządzenia grzewcze... najlepiej już o nich pomyśleć, ja u siebie kupiłem kocioł na pellet z http://www.moderator.com.pl/ mają tutaj świetne urządzenia! polecam każdemu :D
balando
Rozkręcony

Wróć do Gmina Baranów